• Informacje na temat:

  notowanie giełdowe bgż

Artykuły na temat: notowanie giełdowe bgż
 • Ile zarabia szef?

  ..., prezes BNP Paribas Polska (były Fortis Bank), który w 2011 roku zarobił 2 mln zł. Podobna kwota wpłynęła na konto Jacka Bartkiewicza, prezesa banku BGŻ. I dopiero pod koniec pierwszej dziesiątki(...) wszystkim od wielkości organizacji i stopnia skomplikowania biznesu, co wyraża się najczęściej przyporządkowaniem spółki do danego indeksu giełdowego, kapitalizacją rynkową (największa korelacja...

 • Tomasz Bogus rezygnuje ze stanowiska prezesa BGŻ BNP Paribas

  Tomasz Bogus bez podania przyczyny złożył rezygnację z funkcji prezesa BGŻ BNP Paribas ze skutkiem na dzień 31 października 2017 roku..

 • Patrząc na giełdową mapę świata można stwierdzić, że mamy dziś remis. Na szczęście inwestujących w Polsce warszawski parkiet znalazł się w tej rosnącej połowie, choć zwyżka przy Książęcej jest raczej symboliczna.

 • W ostatnich dniach coraz bardziej nerwowo zachowują się giełdy światowe. Wczorajsza sesja na Wall Street była tego najlepszym przykładem. Duża zmienność, jaką zaprezentowali w czasie dnia i całkiem udane jego zakończenie oddalające indeksy od minimów, dawały nadzieję na zatrzymanie spadków.

 • Co prawda wczorajsza sesja chyba trochę rozczarowała rozochoconych wtorkową zwyżką optymistów, ale jej przebieg podtrzymał szanse na kontynuację wzrostu. Dzisiejszy dzień stanowił dla byków kolejną okazję do zyskania terenu. Mix informacji z otoczenia globalnego przed sesją był dla GPW bardzo korzystny, ponieważ po wczorajszym szczycie historycznym indeksu S&P500 dobrze zachowały się w nocy giełdy azjatyckie, a od rana rósł kurs miedzi napędzany informacją o pożarze w największej w Mongolii...

 • 15 grudnia br. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie zadebiutowały certyfikaty strukturyzowane wyemitowane przez BNP Paribas

 • NIK krytycznie o prywatyzacji kilku spółek w latach 2012-2014

  Najwyższa Izba Kontroli ma zastrzeżenia do procesów prywatyzacyjnych w latach 2012-2014. Kontrolerzy sprawdzili kilkanaście wielkich prywatyzacji przeprowadzonych w tym okresie.

 • Rada nadzorcza Pekao odwołała Luigi Lovaglio z funkcji prezesa zarządu

  Rada nadzorcza banku Pekao odwołała Luigi Lovaglio z funkcji prezesa zarządu. Zastąpi go Michał Krupiński. Lovaglio był w 2016 r. najlepiej zarabiającym prezesem spółki kwotowanej na GPW (695 tys. zł miesięcznie).

 • To czarny poniedziałek - traciły giełdy na całym świecie

  Mamy ciąg dalszy spadków na światowych parkietach. Giełdy za oceanem dołowały na otwarciu. U nas stracił złoty i akcje spółek na warszawskiej giełdzie. WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2056,38 pkt (-5,66 proc.).

 • Raport bieżący nr 61/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe W dniu 24 czerwca 2015r. Zwyczajne...