• Informacje na temat:

  notowanie gpw

Artykuły na temat: notowanie gpw
 • Zarobki: Podsumowanie raportu „Wynagrodzenia członków zarządów spółek notowanych na GPW w 2014 roku”

  Poniższy artykuł stanowi podsumowanie raportu "Wynagrodzenia członków zarządów spółek notowanych na GPW w 2014 roku" wydanego przez Sedlak & Sedlak.  - - - - - W tegorocznej, jedenastej, edycji(...) na GPW, którzy przepracowali cały rok wyniosła 587,8 tys. zł i była najwyższa w analizowanym okresie. W stosunku do roku 2013 wzrosła o 13 proc. W 2014 roku 43,9 proc. zarządzających spółkami...

 • Zysk netto Grupy GPW w IV kw. 2015 r. wyniósł 28,2 mln zł, o 16,2% więcej niż rok wcześniej. W całym 2015 r. Grupa wypracowała wynik netto na poziomie 123,7 mln zł, o 10,2% więcej niż w 2014 r. Wzrost w IV kw. 2015 r. względem IV kw. 2014 r. to przede wszystkim wynik wyższych przychodów z rynku finansowego (+5,4%), wsparty spadkiem kosztów operacyjnych o 5,4 mln zł, czyli o 10,6% rok do roku.

 • Zarobki prezesów spółek notowanych na GPW

  Mediana wynagrodzeń prezesów z największych spółek była prawie trzy razy wyższa od mediany wynagrodzeń prezesów z pozostałych spółek notowanych na GPW - wynika z raportu "Wynagrodzenia członków zarządów spółek notowanych na GPW w 2012 roku", wydanego przez Sedlak & Sedlak.

 • Liderzy eksportu notowani na GPW

  Giełda Papierów Wartościowych od 25 lat wspiera polskie firmy, dając możliwość na pozyskanie finansowania, w tym także pieniędzy potrzebnych na sfinansowanie ekspansji zagranicznej. To jednak zdecydowanie nie wszystko. Większa transparentność i rozpoznawalność notowanej firmy to pierwszy krok do sukcesu w konkurencyjnym międzynarodowym środowisku.

 • Wynagrodzenia menedżerów spółek notowanych na GPW

  W 2012 roku menedżerowie spółek giełdowych zarobili 518,9 tys. zł. To niewiele więcej w porównaniu do 2011 roku - wynika z raportu „Wynagrodzenia członków zarządów spółek notowanych na GPW w 2012 roku”, wydanego przez Sedlak & Sedlak.

 • INDATA Software, holding spółek informatycznych, będących wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych w Polsce opublikowała prospekt emisyjny: Jednocześnie spółka zdecydowała o wprowadzeniu w pierwszej kolejności akcji do obrotu na rynku regulowanym GPW, a następnie przeprowadzeniu pierwszej oferty publicznej akcji. Oferta publiczna przeprowadzona zostanie w II kwartale tego roku po opublikowaniu

 • Menedżerowie banków z GPW zarobili w 2012 r. przeciętnie 1,57 mln zł

  Menedżerowie banków notowanych na GPW zarobili w 2012 r. przeciętnie 1,57 mln zł - wynika z raportu "Wynagrodzenia członków zarządów banków notowanych na GPW w 2012 roku", opublikowanego przez firmę doradczą Sedlak & Sedlak. Podobnie zarabiali rok wcześniej.

 • Udany debiut Dino Polska

  Kurs akcji debiutującej w środę na GPW spółki Dino Polska rośnie o ok. 10 proc., obroty na jej akcjach przekroczyły już 100 mln zł.

 • Czy w Polsce prezesom płaci się za wyniki?

  Sezon rocznych sprawozdań finansowych spółek notowanych na GPW rozpoczął się na dobre. Kolejne spółki prezentują swoje osiągnięcia. Za wynikami każdej spółki stoi wielu ludzi, ale odpowiedzialność za nie ponosi już jedna osoba - prezes.

 • GPW zawiesza notowania akcji TVN. Przymusowy wykup!

  Southbank Media główny akcjonariusz TVN ogłosił przymusowy wykup 4.230.474 akcji grupy medialnej. Giełda zgodnie z prawem, zawiesiła notowania spółki. Wykup potrwa do 28 września.