• Informacje na temat:

  nowe inwestycje kielce

Artykuły na temat: nowe inwestycje kielce
 • W Kielcach nie chcą Chińczyków

  Lubawski, ma ona przyjąć formę spółki, w której udziały będzie mieć China International Industry & Comerce Co., Ltd. (CIIC), miasto Kielce i Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni. W opinii prezydenta Kielc(...) Środka chcą wydawać pieniądze nie tylko na inwestycje, ale również na wycieczki, hotele, restauracje i inne dobra materialne - dodaje prezydent Kielc. Zarząd świętokrzyskiej "S" wezwał organy...

 • Wild: Zatwierdzono nowe linie kolejowe łączące Polskę z CPK

  W piątek zatwierdzono przebieg linii kolejowych, dzięki którym pasażerowie z całej Polski będą mieli łatwiejszy dojazd do Centralnego Portu Komunikacyjnego - poinformował pełnomocnik rządu ds. CPK Mikołaj Wild. Dodał, że ok. 1300 km nowych linii kolejowych przyczyni się m.in. do rozwoju kolei.

 • Rząd powiększa starachowicką strefę ekonomiczną

  ...1020 nowych miejsc pracy. Planowane nakłady inwestycyjne mają wynieść ok. 233 mln zł.  Nowe tereny, które zostaną włączone do starachowickiej strefy ekonomicznej, obejmą obszar miast Końskie i Puławy oraz gmin Kielce i Połaniec. "Rozszerzenie obszaru strefy daje większe szanse napływu nowych inwestycji do danego regionu" - podkreślił cytowany w komunikacie CIR wicepremier, minister gospodarki...

 • W blisko połowie sądów rejestracja spółki trwa miesiąc i dłużej. Najszybciej idzie w Kielcach, Szczecinie i Toruniu

  Instytut Badawczy ABR SESTA sprawdził we wszystkich wydziałach gospodarczych KRS, jak długo trzeba czekać na założenie sp. z o.o.

 • Dwa nowe projekty inwestycyjne w KSSE

  Dwa nowe projekty inwestycyjne zrealizują działające w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (KSSE) firmy Elektrolux i JBG-2. W sumie zainwestują ok. 30 mln zł, tworząc blisko 40 nowych miejsc pracy.

 • TVP na wielkim placu budowy. Ruszają inwestycje Kurskiego

  W telewizji publicznej skończył się okres niepewności. Finansowy zastrzyk z budżetu państwa pozwala zarządowi Jacka Kurskiego odkręcić kurek z inwestycjami.

 • ​Piechociński: Powiększy się starachowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna

  ...pracy. Wicepremier apelował także o zmianę myślenia o strefach jako narzędziu do pozyskiwania wyłącznie inwestorów zagranicznych. - Warto, aby w tych strefach mocno funkcjonowały także inwestycje...

 • Działkę gruntu pod inwestycję Mieszkanie plus pilnie kupię

  Na stronie internetowej BGK Nieruchomości SA (BGKN) w zakładce z ogłoszeniami pojawił się ostatnio dość intrygujący anons, w którym instytucja ta zaprasza osoby fizyczne i prawne do składania ofert dotyczących sprzedaży nieruchomości. Chodzi o działki gruntu pod inwestycje pilotażowe programu Mieszkanie Plus.

 • 11 procent bezrobocia to historia - dostaną 1000 etatów

  Firma ze stolicy zatrudni tysiąc osób w budowanej w Połańcu nowej fabryce.

 • Wciąż można zarobić na inwestycji w mieszkanie na wynajem

  Istniejące ryzyka nie odstraszają inwestorów - popularność zakupu mieszkania na wynajem rośnie z roku na rok. Kuszą szanse na atrakcyjny zysk - w badanych przez Home Brokera i Domiporta.pl miastach można zarobić średnio 5,2 proc. i to na rękę, już po zapłaceniu podatku i innych opłat.