• Informacje na temat:

  nowe inwestycje ochota

Artykuły na temat: nowe inwestycje ochota
 • .... Marzyła o biżuterii własnego projektu, z której każdy egzemplarz byłby zdobiony złotą lub srebrną papryczką chili. Miał to być jej symbol nowej marki. Ewelina nie chciała jednak rezygnować...

 • Modzelewski: Zamieszanie wokół "nowej matrycy stawek VAT". Czy warto denerwować podatników?

  Część polityków opozycyjnych twierdzi, że resort finansów od 2016 roku faktycznie realizuje zamierzenia poprzedniego rządu, zwłaszcza w części dotyczącej podatku od towarów i usług. Ponoć pozostawiono je "w szufladach", do których przypadkowo zajrzeli prawicowi następcy i z ochotą wprowadzili je w życie - uważa Witold Modzelewski.

 • Chcę być kurą domową

  .... - Mieszkałam w kraju tak odmiennym od Polski, że przez pierwszy rok nawet się nie zastanawiałam nad szukaniem nowego zajęcia. Zanim się przestawisz na inny tryb życia, pozwiedzasz okolicę, jakoś...

 • Wicepremier Janusz Piechociński kończy dziś wizytę w Azerbejdżanie. Jego zdaniem, kraj ten to strategiczny partner w regionie i dlatego zależy nam na rozwijaniu stosunków politycznych i gospodarczych.

 • Stres w pracy - jak sobie z nim radzić

  ...wytrwały. Kolejne kroki są coraz trudniejsze, ale wykonalne przy odrobinie determinacji. Ważne, by nie rzucać się od razu z motyką na słońce. Wyznacz sobie małe, krótkoterminowe cele, których(...) sytuacji i obrać nową drogę. Więcej informacji w książce "Zarządzanie stresem, czyli jak sobie radzić w trudnych sytuacjach", której autorem jest Mike Clayton. Katarzyna Kowalczyk , Inwestycje.pl...

 • Wycinka drzew: Nielegalny wyrąb się opłaci

  Gminy stracą na nowych zasadach wycinki drzew. Będą musiały przeprowadzać czasochłonną procedurę, a wpływy z tytułu opłat za wyrąb znacznie spadną.

 • Jak stworzyć "dream team"...

  ..., czyli o 0,3 mln hl mniejszą niż w roku 2005. Ale jest to inwestycja w przyszłość - efekty nowej strategii na pewno będą widoczne w sprawozdaniach finansowych za obecny rok. W pewnym stopniu podobną...

 • Jarosław Kaczyński: Nie mamy planu podwyższenia podatków

  Nie mamy żadnego planu podwyższenia podatków - zapewnia w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" prezes PiS Jarosław Kaczyński. - Na pewno nie chcemy uderzać w przedsiębiorców, wręcz przeciwnie, chcemy ich zachęcić do inwestycji i innowacyjności - dodaje.

 • Ile kosztuje mieszkanie w Warszawie?

  Na Białołęce, Woli i Wilanowie ceny mieszkań na rynku pierwotnym są niższe niż na wtórnym. Deweloperzy prawie nie budują na Śródmieściu, a najwięcej lokali oddają na Białołęce i Mokotowie.

 • Okres od czerwca do sierpnia 2018 r. był trzecim z rzędu kiedy liczba transakcji na pierwotnym rynku mieszkaniowym w Warszawie spadała. Według danych Narodowego Banku Polskiego w tym czasie zawarto 3937 transakcji. Co ciekawe jednocześnie obniżył się czas potrzebny do sprzedania mieszkania.