• Informacje na temat:

  nowe mieszkania sprzedaż warszawa

Artykuły na temat: nowe mieszkania sprzedaż warszawa
 • McKorporacje

  ...nawet lukrowane amerykańskie seriale dla nastolatków zaczynają mówić językiem gospodarki, a język ten jest zrozumiały dla wszystkich bez względu na miejsce zamieszkania. Zarobić(...) sieci fast foodów). Jednak dziś taka praca to nie tylko stanie za barem, sprzedaż hamburgerów w McDonaldzie czy pączków w kawiarni. Zdecydowanie większą grupę stanowią znajdujący...

 • Najłatwiej sprzedać mieszkanie w Warszawie - najwięcej wycofywanych ofert

  Utrzymujący się silny popyt na mieszkania, i to zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym, to bardzo sprzyjająca okoliczność dla osób oferujących obecnie mieszkania na sprzedaż. Umieszczenie atrakcyjnie przygotowanej oferty w internecie to warunek konieczny rozsądnego podejścia do procesu sprzedaży.

 • Nowe mieszkania na sprzedaż: Dlaczego od pięciu lat drożeją?

  Od pięciu lat mieszkania w sześciu największych miastach Polski systematycznie drożeją - tak można podsumować analizę cen mieszkań na rynku pierwotnym z lat 2013-2017, przeprowadzoną przez serwis Homla.pl. Zebrane przez Narodowy Bank Polski dane pozwalają też zaobserwować interesujące różnice między rynkami nieruchomości w poszczególnych miastach. Jak zmieniały się ceny nowych mieszkań i co na te

 • Targowanie ceny łatwiejsze przy mieszkaniach używanych

  Dużo więcej utargujesz, kupując mieszkanie na rynku wtórnym. Właściciele używanych lokali są znacznie bardziej chętni do pertraktacji cenowych niż deweloperzy. W Warszawie są skłonni obniżyć cenę przeciętnie o 17 proc.! Postanowiliśmy sprawdzić aktualne różnice między stawkami ofertowymi i transakcyjnymi w najważniejszych lokalizacjach kraju.

 • Krakowskie ceny mieszkań na sprzedaż - lato 2017

  Od około 4800 zł za metr kwadratowy najtańszych mieszkań w peryferyjnych dzielnicach do ponad 20 tysięcy za luksusowe apartamenty w świetnych lokalizacjach - taka rozpiętość cen na krakowskim rynku mieszkaniowym. Stolica Małopolski to drugi po Warszawie rynek mieszkań- zarówno pod względem wielkości jak i cen.

 • Czy specustawa obniży ceny mieszkań?

  Z początkiem sierpnia prezydent Andrzej Duda złożył podpis na specustawie mieszkaniowej, która ma w znacznym stopniu przyspieszyć budowę nowych mieszkań oraz uwolnić nowe grunty pod inwestycje. Deweloperzy dostali duży prezent od rządu, czy jednak odwdzięczą się tańszymi mieszkaniami?

 • W Warszawie może zacząć brakować nowych mieszkań. To pociągnie za sobą wzrost cen

  Popyt na mieszkania w Warszawie jest tak duży, że w tym roku ma paść kolejny sprzedażowy rekord. Pod względem podaży nowych lokali sytuacja staje się coraz trudniejsza, więc jest ryzyko, że mieszkań zacznie brakować - ocenia prezes Dom Development. Fakt ten w połączeniu ze wzrostem kosztów budowy i brakiem siły roboczej w budownictwie może się przełożyć na odczuwalny wzrost cen w perspektywie

 • Boom na rynku mieszkaniowym jest coraz bardziej widoczny, średnie ceny rosną w większości miast, a w Warszawie osiągnęły poziom najwyższy od początku 2013 r. Duża w tym zasługa inwestorów, którzy kupują mieszkania na wynajem.

 • W przyszłym roku ceny mieszkań będą niższe

  W 2019 roku można się spodziewać obniżek cen mieszkań - ocenia dr Rafał Parvi, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu. Część klientów wstrzymuje się z decyzją o zakupie mieszkania w oczekiwaniu na spadki.

 • Polacy kupują najwięcej nowych mieszkań w Europie

  Nawet co 4 mieszkanie kupione w ubiegłym roku w Europie mogło pochodzić z biur sprzedaży deweloperów. Dla porównania w Polsce odsetek ten jest prawie dwa razy wyższy - wynika z szacunków Lion's Bank opartych o dane europejskiego urzędu statystycznego.