• Informacje na temat:

  ntt system

Artykuły na temat: ntt system
 • Dział Akcesoriów NTT System wzbogaca się o szeroką gamę produktów Samsonite. Od sierpnia są już dostępne torby i plecaki American Tourister przeznaczone dla każdego rodzaju użytkowników - dwadzieścia modeli plecaków i toreb z serii At Work, City Drift, Urban Groove. W najbliższym czasie oferta dystrybutora będzie poszerzana o kolejne produkty Samsonite zarówno z segmentu komputerowego jak

 • W trzecim kwartale 2016 r. spółka NTT System SA wygenerowała zysk przed opodatkowaniem w wysokości 1,549 mln zł. To nieco mniej od rekordowego trzeciego kwartału 2015 r. (gdy zysk wyniósł 1,62 mln - czterokrotnie więcej, niż w tym samym okresie 2014 r.). Zysk netto spółki od lipca do końca września wyniósł 1,247 mln, czyli o 2 proc. więcej, niż przed rokiem. Rezultaty porównywalne

 • Zarząd NTT System rekomenduje wypłatę dywidendy w wysokości 15 groszy na akcję. Decyzja o wypłacie dywidendy, jej wysokości oraz podziale zysku spółki za 2014 r. zapadnie podczas Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, które odbędzie się 18 maja br.

 • NTT System, czołowy producent sprzętu komputerowego i dystrybutor IT, wzbogacił swoje gamingowe portfolio o nową linię wydajnych superkomputerów przeznaczonych dla najbardziej wymagających entuzjastów wirtualnej rozrywki.

 • NTT System, jeden z największych krajowych dostawców sprzętu komputerowego, jako pierwszy polski producent wprowadza do oferty serwery zgodne z międzynarodową normą Energy Star.

 • W pierwszym kwartale 2016 r. Grupa Kapitałowa NTT System SA wygenerowała zysk przed opodatkowaniem w wysokości 1,627 mln zł. To wzrost o 23 proc. w porównaniu do 1,32 mln zł osiągniętego w analogicznym okresie roku ubiegłego. Zysk netto wyniósł 1,26 mln zł, co oznacza wzrost o prawie 17 proc. Tak dobre wyniki zostały uzyskane przy przychodach dużo mniejszych od zeszłorocznych - 132 mln zł

 • NTT System, czołowy producent i dystrybutor sprzętu komputerowego podpisał umowę dystrybucyjną z Team Group - tajwańskim producentem pamięci.

 • W 2016 r. przychody NTT System S.A. wyniosły 577,5 mln zł, zysk netto 3 mln zł, zaś zysk przed opodatkowaniem - 3,6 mln zł. W porównaniu od wyników z 2015 r. NTT System odnotowało spadek przychodów o 15 proc., zysku netto o 38 proc. oraz zysku przed opodatkowaniem o 36 proc.

 • NTT System, producent i dystrybutor sprzętu komputerowego, wprowadził na rynek nową markę NTT Power, którą oznaczone będą urządzenia NTT System przeznaczone do zasilania.

 • NTT System, jeden z czołowych producentów sprzętu komputerowego i dystrybutor IT w pierwszych trzech miesiącach roku wygenerował zysk przed opodatkowaniem w wysokości 687 tys. zł, zaś zysk netto w tym samym czasie wyniósł 530 tys. zł.