• Informacje na temat:

  obecna cena akcji tp sa

Artykuły na temat: obecna cena akcji tp sa
 • Sieć kawiarń Starbucks będzie płacić więcej

  Starbucks - światowa sieć kawiarń, obecna także w Polsce - od października podnosi pensje swoim pracownikom w USA.

 • Analitycy DM BDM, w raporcie z 19 czerwca, podwyższyli cenę docelową dla akcji Kęt do 438,9 zł z 344,6 zł, obniżając jednocześnie rekomendację do ""trzymaj" z "akumuluj". Nasza obecna cena docelowa rośnie z 344,6 PLN do 438,9 PLN/akcję. Biorąc pod uwagę obecny kurs rynkowy implikuje to jednak zmianę zalecenia z Akumuluj na Trzymaj.

 • 6750 osób na bruk, bo prąd był... zbyt tani

  ...do 2003 r. RWE wykupiło większościowy pakiet akcji American Water, największego amerykańskiego dystrybutora wody pitnej i operatora oczyszczalni ścieków, a następnie połączyło American Water z brytyjską Thames Water Plc. W 2006 RWE rozpoczęła stopniową, publiczną wyprzedaż akcji American Water, na skutek czego w 2008 r. przestała być większościowym udziałowcem w tej firmie. W marcu 2009 r. RWE...

 • Analitycy DM BDM w raporcie 3 stycznia 2017 r. obniżyli cenę docelową akcji Erbudu do 31,1 zł po odcięciu dywidendy i utrzymali rekomendację "akumuluj". Uwzględniając dywidendę w wysokości 1,17 zł na akcję, której dzień przyznania praw ustalono na 9 stycznia, cena docelowa wynosiła 32,3 zł.

 • Zarząd JSW ogłosił pakiet pracowniczy dla załogi

  ...5-letnia gwarancja zatrudnienia, akcje dla wszystkich pracowników firmy i grupy kapitałowej, zachowanie przez skarb powyżej 50 proc. akcji spółki...

 • W latach 2017-2021 globalne wydatki na rozwiązania, usługi i sprzęt bezpieczeństwa teleinformatycznego wyniosą 1 bln dolarów - takie są szacunki firmy analitycznej Cybersecurity Ventures.

 • ​44-tysięczna armia cywilnych pracowników wojska chce 600 złotych podwyżki

  ...członkowie związków domagali się akcji protestacyjnej. Liderzy dali resortowi dwa tygodnie na odpowiedź i propozycję porozumienia przed upublicznieniem informacji o możliwym proteście. Ponieważ nie było reakcji, zorganizowali konferencję prasową, w której uczestniczyli przedstawiciele NSZZ "Solidarność", ZZ Pracowników Wojska, ZZ "Militaria", Solidarność'80, ZPW Tarcza i ZZ Poligrafów. Związkowcy...

 • Haitong Bank obniża cenę docelową dla Orange

  Haitong Bank, w raporcie z 28 września, podtrzymał rekomendację "sprzedaj" dla Orange Polska, obniżając cenę docelową akcji spółki do 6,2 zł z 7,1 zł. Zdaniem analityków cenowym zakup pasma LTE jest nieopłacalny i obniża wartość Orange Polska o 1 mld zł (0,8 zł na akcję).

 • Co zrobić, by w czasie, gdy ceny spadają, odłożyć jak najwięcej i jak najwięcej zyskać na tych oszczędnościach? Poprosiliśmy eksperta firmy Open Finance o odpowiedź na to pytanie.

 • Wobec dobrej sytuacji na rynkach akcji spada atrakcyjność inwestycyjna złota - oceniają eksperci. Ich zdaniem, obecna nadwyżka podaży żółtego kruszcu może spowodować dalsze spadki cen.