• Informacje na temat:

  obligacje 3 miesięczne

Artykuły na temat: obligacje 3 miesięczne
 • ...1. Konto IKE- Obligacje to rozwiązanie dla osób, które chcą oszczędzać z myślą o swojej emeryturze, nie ponosząc ryzyka finansowego. 2....

 • Obligacje 10-miesięczne przyciągnęły rekordową liczbę Polaków

  Polacy szukają alternatywnych dla bankowych lokat sposobów na lokowanie swoich oszczędności. Obligacje skarbowe notują rekordowe wyniki sprzedaży. Przez pierwsze pół roku sprzedano obligacje za blisko 5,8 mld zł. To więcej niż w całym 2016 roku. Chwyt na obligacje premiowe które były dostępne tylko w czerwcu zadziałał.

 • Obligacje skarbowe to rodzaj pożyczki, jaką państwo zaciąga u osób prywatnych i firm, które kupują ten rodzaj papierów wartościowych. To najbardziej bezpieczna lokata oszczędności. Skarb Państwa całym swoim majątkiem gwarantuje, że w określonym terminie otrzymamy odsetki i obligacje zostaną wykupione – czyli odzyskamy pieniądze, jakie na nie wydaliśmy.

 • Ministerstwo Finansów zaoferuje 14-miesięczne obligacje dla odbiorców detalicznych

  Ministerstwo Finansów zaoferuje w grudniu nowe obligacje krótkookresowe skierowane do odbiorców detalicznych. Po 13 i 7 nadchodzi czas na 14, obligacje o 14-miesięcznym okresie wykupu.

 • ...jak w przypadku rachunków oszczędnościowych, zauważalny zysk osiągniesz, zakładając lokatę na dłuższy termin. Obligacje państwowe Kolejnym sposobem na zainwestowanie „500 plus” są specjalne Rodzinne Obligacje Skarbowe. Ministerstwo Finansów przygotowało niedawno propozycję tylko dla rodzin pobierających te świadczenia. Można kupić dwa rodzaje papierów dłużnych – na 6 lat i na 12 lat...

 • W październiku sprzedano obligacje oszczędnościowe o rekordowej łącznej wartości 1516 mln zł (1,5 mld zł) - poinformował resort finansów.

 • ...prowadzenie IKE, możemy wskazać osobę (lub kilka osób), której zostaną wypłacone środki z konta po naszej śmierci.  Uposażone osoby nie zapłacą żadnego podatku od tego spadku. IKE-Obligacje To również...

 • Polacy chętnie kupują krótkoterminowe obligacje

  Sprzedaż oszczędnościowych obligacji skarbowych we wrześniu przekroczyła 900 mln zł - poinformował resort finansów. Polacy najchętniej kupowali papiery 3-miesięczne.

 • Obligacje dla przezornych! 1. IKE-Obligacje to Indywidualne Konto Emerytalne dla osób, które chcą oszczędzać z myślą o emeryturze i cenią bezpieczeństwo. Pieniądze są bezpieczne, bo inwestujemy w obligacje gwarantowane przez Skarb Państwa. Odsetki z obligacji są zapewnione...

 • Obligacje skarbowe wciąż chętnie kupowane przez Polaków

  Choć może to wyglądać na wielką desperację ciułaczy, Polacy wciąż chętnie kupują krótkoterminowe 3-miesięczne obligacje skarbu państwa. Ich oprocentowanie to zaledwie 1,5 proc. w skali roku. Najpewniej cieszą się popularnością właśnie ze względu na krótki termin - stanowią alternatywę dla kont oszczędnościowych.