• Informacje na temat:

  obniżka cen lpg

Artykuły na temat: obniżka cen lpg
 • Niskie ceny ropy w końcu wywołają obniżkę na polskich stacjach paliw

  Po ostatnich spadkach ceny benzyny w Polsce wyraźnie wzrosły. Czy spadające notowania ropy sprowadzą ponownie ceny paliw w kraju do niższych poziomów? Uspokajamy: Obniżka powinna już wkrótce być wyraźnie widoczna na stacjach.

 • Firmy montujące instalacje gazowe w autach przeżywają oblężenie - donosi "Metro".

 • Średnie ceny LPG szybko pną się do góry, zmierzając do granicy 2 zł za litr. Na wielu stacjach trzeba już zapłacić znacznie drożej. Na obniżki w najbliższych miesiącach nie ma raczej co liczyć.

 • Trzeci tydzień spadku cen paliw na rynkach

  Spadki cen ropy zarówno w USA, jak i Europie w zestawieniu z chęcią pobudzenia popytu na paliwa przez krajowe rafinerie sprawiają, że ostatnie dni upływają pod znakiem obniżek cen benzyny i oleju napędowego. Co więcej, e-petrol.pl prognozuje, że na początku jesieni ta tendencja może się jeszcze utrzymać.

 • Paliwa: Dynamiczna sytuacja na stacjach

  Sytuacja na rynku paliw pozostaje bardzo dynamiczna, jednak zmiany średniego poziomu cen paliw w kraju można określić jako umiarkowane. W ostatnim tygodniu drożały benzyny i olej napędowy, natomiast nieznacznie potaniał autogaz. Aktualnie za litr benzyny bezołowiowej 95 płacimy 4,79 zł, benzyny bezołowiowej 98 - 5,01 zł, oleju napędowego - 4,69 zł, LPG - 1,99 zł.

 • Analitycy: W przyszłym tygodniu możliwe dalsze obniżki cen paliw na stacjach

  W przyszłym tygodniu możliwe są dalsze obniżki cen paliw na stacjach - uważają analitycy z BM Reflex i e-petrol.pl. Zauważyli, że spadają ceny ropy naftowej, a tym samym paliw w hurcie, co - z opóźnieniem - przekłada się na ceny, które płacą kierowcy.

 • Paliwa: Końca obniżek cen na stacjach nie widać

  Analitycy BM Reflex zwrócili uwagę, że mijający tydzień był kolejnym, gdy ceny na stacjach paliw spadały. Ceny są niższe niż przed tygodniem o około 1-4 grosze na litrze, w zależności od paliwa - wskazali.

 • Ceny paliw coraz niższe. Autogaz najtańszy od lipca 2009 roku

  Po tygodniu względnej stabilizacji cen na rynku hurtowym, w okresie od 11 do 18 września ponownie notowaliśmy spadki cen w krajowych rafineriach, co pozwala na utrwalenie tendencji spadkowej także na stacjach benzynowych.

 • Paliwa:Tak tanio było w październiku 2011 roku

  W ciągu kilkunastu dni ceny paliw na stacjach benzynowych powinny spaść poniżej 5 zł za litr - prognozują analitycy. Wskazują na duże spadki cen w hurcie, które są konsekwencją taniejącej na światowych rynkach ropy.

 • Na stacjach paliw będzie jeszcze taniej

  Zgodnie z zapowiedziami analityków początek jesieni jest łaskawy dla polskich kierowców. Systematycznie tanieją zarówno benzyny, olej napędowy jak i autogaz. A to nie jeszcze nie koniec spadków.