• Informacje na temat:

  obraz 3d

Artykuły na temat: obraz 3d
 • Pół królestwa za inżyniera!

  ...3D ze specjalizacjami w różnych, konkretnych dziedzinach - kończy te wyliczankę. No proszę! To przecież niemal kropka w kropkę te same zawody, które znalazły się na liście kierunków studiów preferowanych zarówno przez polski rząd, jak i maturzystów! Jesteśmy w domu? I tak, i nie... Tango jest dla dwojga Dzisiejszy obraz rynku pracy jest oczywiście doskonałym odzwierciedleniem wszystkich praw...

 • Komputer lub dom z drukarki? To nie bajka

  Drukowanie obudowy telefonu, czy też owoce z drukarki? Czy to możliwe? Na to pytanie możemy dzisiaj coraz częściej odpowiedzieć: Tak! To możliwe. A przypadków tworzenia przedmiotów przestrzennych z wykorzystaniem drukarek 3D będzie coraz więcej. Zdaniem ekspertów możliwości, jakie daje drukowanie przestrzenne lub 3D, ogranicza jedynie wyobraźnia.

 • Zmierzch zakrzywionych telewizorów. Sprzedaż nurkuje, ceny coraz niższe

  Telewizory z zakrzywionym ekranem miały być rewolucją, która dostarczy widzom nowych, lepszych wrażeń przy oglądaniu. Tymczasem, jak pokazują najnowsze dane można mówić o chwilowej modzie, która tak jak przy technologii 3D już wkrótce przejdzie do lamusa.

 • Mennica Polska wiedzie prym w produkcji monet 3D

  Innowacje produktowe na skalę światową, kilka tysięcy osób odwiedzających stoisko firmowe i wiele obiecujących kontaktów biznesowych - to bilans uczestnictwa Mennicy Polskiej w największych międzynarodowych targach branżowych World Money Fair w Berlinie. Spółka zaprezentowała na nich m.in. pierwszą na świecie monetę w kształcie dzwonu i prototyp zakrzywionej monety w kształcie liścia.

 • Coraz więcej reklam w kinach. Firmy wybierają już nie tylko spoty na ekranach

  Reklama w kinach staje się coraz popularniejsza. W ubiegłym roku - według Kantar Media - wydatki reklamodawców sięgnęły 1,6 mld zł i były o 65 proc. wyższe niż w 2013 roku.

 • W Polsce wciąż odkrywamy nowe zasoby gazu

  Przy dzisiejszym poziomie wydobycia polskie złoża gazu ziemnego wystarczą nam jeszcze na 25 lat. Tak samo było... 15 lat temu. Dzięki nowym odkryciom za 15 lat sytuacja może być podobna. Sprawdziliśmy, gdzie w Polsce szuka się dziś ropy i gazu, jak się to robi i czy mamy jeszcze szansę na wielkie odkrycia.

 • Raport bieżący nr 11/2018 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd MedApp S.A. z siedzibą w Krakowie ("Spółka”, "Emitent”) informuje,...

 • Czarne chmury nad projektem dyrektywy UE wymierzonej w Nord Stream 2

  Austria, która 1 lipca objęła przewodnictwo w Radzie UE, zapewne nie będzie spieszyć się z pracami nad unijną dyrektywą gazową, która wymierzona jest w Nord Stream 2 - powiedział dziennikarzom unijny dyplomata. - To zła wiadomość dla Polski - wskazał inny.

 • Zarząd Leonidas Capital S.A. z siedzibą we Wrocławiu (dalej „Spółka”, „Emitent”) informuje, iż w dniu 5 lutego 2016 r. powziął informację o wyróżnieniu...

 • Zgodnie z punktem 16 Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 795/2008 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 31 października 2008 roku „Dobre...