• Informacje na temat:

  obraz 3d

Artykuły na temat: obraz 3d
 • Pół królestwa za inżyniera!

  ...3D ze specjalizacjami w różnych, konkretnych dziedzinach - kończy te wyliczankę. No proszę! To przecież niemal kropka w kropkę te same zawody, które znalazły się na liście kierunków studiów preferowanych zarówno przez polski rząd, jak i maturzystów! Jesteśmy w domu? I tak, i nie... Tango jest dla dwojga Dzisiejszy obraz rynku pracy jest oczywiście doskonałym odzwierciedleniem wszystkich praw...

 • Komputer lub dom z drukarki? To nie bajka

  Drukowanie obudowy telefonu, czy też owoce z drukarki? Czy to możliwe? Na to pytanie możemy dzisiaj coraz częściej odpowiedzieć: Tak! To możliwe. A przypadków tworzenia przedmiotów przestrzennych z wykorzystaniem drukarek 3D będzie coraz więcej. Zdaniem ekspertów możliwości, jakie daje drukowanie przestrzenne lub 3D, ogranicza jedynie wyobraźnia.

 • CANAL+ 3D kończy nadawanie. 3DTV niewypałem

  Era telewizyjnych kanałów 3D zdecydowanie już przeminęła, o ile w ogóle kiedykolwiek istniała. Na satelicie Astra (19,2°E) nadawanie zakończył CANAL+ 3D - tak naprawdę jedna z ostatnich stacji 3D w przekazie satelitarnym. CANAL+ 3D był dostępny na transponderze hiszpańskiej platformy satelitarnej Movistar+.

 • Zmierzch zakrzywionych telewizorów. Sprzedaż nurkuje, ceny coraz niższe

  Telewizory z zakrzywionym ekranem miały być rewolucją, która dostarczy widzom nowych, lepszych wrażeń przy oglądaniu. Tymczasem, jak pokazują najnowsze dane można mówić o chwilowej modzie, która tak jak przy technologii 3D już wkrótce przejdzie do lamusa.

 • Mennica Polska wiedzie prym w produkcji monet 3D

  Innowacje produktowe na skalę światową, kilka tysięcy osób odwiedzających stoisko firmowe i wiele obiecujących kontaktów biznesowych - to bilans uczestnictwa Mennicy Polskiej w największych międzynarodowych targach branżowych World Money Fair w Berlinie. Spółka zaprezentowała na nich m.in. pierwszą na świecie monetę w kształcie dzwonu i prototyp zakrzywionej monety w kształcie liścia.

 • Coraz więcej reklam w kinach. Firmy wybierają już nie tylko spoty na ekranach

  Reklama w kinach staje się coraz popularniejsza. W ubiegłym roku - według Kantar Media - wydatki reklamodawców sięgnęły 1,6 mld zł i były o 65 proc. wyższe niż w 2013 roku.

 • Zarząd Leonidas Capital S.A. z siedzibą we Wrocławiu (dalej „Spółka”, „Emitent”) informuje, iż w dniu 5 lutego 2016 r. powziął informację o wyróżnieniu...

 • Zgodnie z punktem 16 Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 795/2008 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 31 października 2008 roku „Dobre...

 • BRASTER podpisał umowę, której przedmiotem jest wyprodukowanie głowic rejestrujących II generacji, wraz z ergonomiczną obudową. Urządzenia będą wykorzystane do przeprowadzenia badań w ramach projektu INNOMED. Ich opracowanie stanowi kolejny element realizacji strategii, zakładającej wprowadzenie BRASTER Tester do sprzedaży do kobiet w drugiej połowie 2016 r. Spółka BRASTER SA, która jest w trakcie przenoszenia swoich notowań na główny rynek Giełdy Papierów Wartościowych (GPW), jest...

 • Czujniki wizyjne - jak obniżyć koszty kontroli jakości?

  Efektywna kontrola jakości produkcji wpływa na wzrost wydajności przedsiębiorstwa i przekłada się na wyniki finansowe. Nic dziwnego, że przedsiębiorcy szukają sposobu na obniżenie jej kosztów.