• Informacje na temat:

  oceń auto

Artykuły na temat: oceń auto
 • Tyska fabryka FCA zwiększa limity pracy

  Tyska fabryka samochodów Fiat Chrysler Automobiles (FCA) Poland chce o ponad 150 proc. zwiększyć w tym roku dopuszczalny limit godzin nadliczbowych, co ma zapewnić elastyczność zarządzania produkcją. Według związkowców chodzi o to, by nadążyć z produkcją i powstrzymać odpływ pracowników.

 • Auto-Spa S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect od kwietnia 2012 r., poinformowała o podpisaniu przez jej spółkę zależną Auto-Spa Sp. z o.o. umowy kredytowej o kredyt odnawialny. Pozyskane finansowanie pozwoli na optymalizację źródeł finansowania całej Grupy Kapitałowej.

 • ...niemożliwe, musimy oznakować miejsce zdarzenia. Trzeba włączyć światła awaryjne i ustawić trójkąt ostrzegawczy (na autostradzie lub drodze ekspresowej w odległości 100 m od aut, na innych drogach poza...

 • Minister Streżyńska przykręca śrubę oszustom. Ale przez sito przejdą nieuczciwe używane auta z Niemiec

  Minister Anna Streżyńska przykręca śrubę nieuczciwym handlarzom? Resort cyfryzacji wdrożył nową usługę. Teraz każdy może za darmo sprawdzić przeszłość samochodu, który zamierza kupić w Polsce. A od stycznia 2018 roku także za granicą. Koniec z kupowaniem kota w worku?

 • Zazwyczaj idziemy do przychodni, gdy dopadnie nas infekcja. Warto jednak zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu po to, by się po prostu przebadać. Teraz lekarze POZ mogą zlecać więcej badań.

 • Na podstawie par. 29 ust. 3 Regulaminu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Auto Partner Spółka Akcyjna przekazuje raport dotyczący niestosowania...

 • Workforce Management - nowa jakość pracy w contact center

  ...niespodziewanych wydarzeń. Kluczową rolę odgrywają też automatycznie generowane raporty, których analiza pozwala na ocenę działania contact center: stopnia realizacji planów, czasu pracy, czasu rozmów...

 • Auto-Spa SA, spółka notowana na rynku NewConnect od kwietnia 2012 r., zmienia nazwę na Fince Holding SA. Przeprowadzona zmiana ma na celu uporządkowanie komunikacji struktury grupy kapitałowej w ramach strategii firmy.

 • ...nowy sa mochód. Ale mo żna tak zapłacić też za auto używane. Najlepiej, by był to specjalny kredyt samochodowy, a nie zwykła pożyczka gotówkowa – jego oprocentowanie jest niższe, ponieważ bank(...), drugą dopiero po określonym czasie (np. po roku), bez żadnych odsetek. Autobanki udzielają też kredytów z długim okresem spłaty. Warto odwiedzić kilka salonów samochodowych (nawet tej samej marki), bo...

 • Przyszłość auta elektrycznego w Polsce pod znakiem zapytania

  Przyszłość aut elektrycznych w Polsce pod 4 znakami zapytania. Zdaniem ekspertów z EFL, odpowiedzi warto szukać w ekorozwiniętych gospodarkach świata. Zdaniem analityków, co czwarty Polak byłby skłonny zapłacić za samochód elektryczny do 10 proc. więcej niż za auto z silnikiem spalinowym.