• Informacje na temat:

  oddziały barclays w polsce

Artykuły na temat: oddziały barclays w polsce
 • Praca: Amerykańska firma z branży IT zatrudni w Krakowie ponad 600 osób

  Epam Systems, amerykańska firma z sektora IT, zamierza w tym roku podwoić liczbę pracowników w Polsce dzięki zatrudnieniu ponad 600 osób w otwieranym w czwartek nowym biurze w Krakowie. Obecnie w biurach w Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu pracuje ponad 650 osób.

 • Rewolucja kartowa nad Wisłą. 50 lat płatności bezgotówkowych w Polsce

  Pod koniec lat 60. w Polsce pojawiły się pierwsze transakcje bez użycia gotówki. Ich kompleksową obsługą zajmowała się jedna instytucja, a przez długie lata sieć akceptacji obejmowała tylko punkty handlowe i usługowe odwiedzane przez turystów. Aż do lat 90. karta płatnicza była synonimem luksusu, na który mogli sobie pozwolić tylko najzamożniejsi. 50 lat rozwoju obrotu bezgotówkowego sprawiło, że

 • Katowice: Amerykańska firma z branży IT planuje zatrudnić ok. 500 osób

  ...​Ok. 500 osób zamierza zatrudnić w perspektywie kilku lat w Katowicach otwierająca tam nowe biuro amerykańska firma informatyczna Epam. Dotąd działała w Polsce w Krakowie, Wrocławiu oraz Gdańsku. O swych planach rozwojowych poinformowała w poniedziałek w komunikacie.

 • Prezes Alior Banku: Policzone dni tradycyjnych banków

  - Chcemy być pierwszym bankiem w Polsce, który umożliwi obsługę "one click" wszystkim klientom - obecnym i nowym. To oznacza, że będziemy mogli założyć im konto bankowe w oparciu o biometrię, bez wizyty w oddziale, udziału kuriera czy przelewu autoryzacyjnego. To będzie prawdziwa rewolucja - zapowiada Wojciech Sobieraj, prezes Alior Banku, w rozmowie z Moniką Krześniak-Sajewicz i Pawłem Czuryło.

 • ​Gdańsk: Amerykańska firma chce zatrudnić ok. 500 osób

  Systems ma swoje oddziały we Wrocławiu i w Krakowie, w których zatrudnia ponad 100 osób. Biuro w Gdańsku ma być uruchomione w ciągu najbliższych kilku miesięcy.  W gdańskim biurze mają powstawać technologie informatyczne dla klientów z USA i Kanady, z Wielkiej Brytanii i Europy Zachodniej. Dyrektor zarządzający Epam Systems w Polsce Przemysław Fedyczkowski poinformował, że firma planuje...

 • Innowacyjne zyski dzięki niskim stopom?

  Oprocentowanie lokat w Polsce wynosi dziś najczęściej 1-2 proc. W innych krajach jest jeszcze niższe. Ludzie trzymają więc oszczędności w bankach z przyzwyczajenia i dla bezpieczeństwa. Najwięcej banków, pieniędzy i ludzi zamożnych jest w Ameryce. To tam rozwija się od roku przedsięwzięcie, które daje szansę zwiększyć zyski z lokat do zauważalnego poziomu.

 • Raport bieżący nr 10/2019 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Eurocash S.A. (dalej, "Eurocash"...

 • JP Morgan obniżył rekomendację dla Alior Banku do "neutralnie"

  JP Morgan, w raporcie z 1 czerwca, obniżył rekomendację dla Alior Banku z "przeważaj" do "neutralnie", pozostawiając jednocześnie cenę docelową na poziomie 94 zł. Raport wydano przy kursie 68,33 zł.

 • Cena akcji Barclays spadła podczas dzisiejszych notowań po informacji, że bank poszukuje okazji do przejęcia na amerykańskim rynku detalicznym.

 • 23 tys. bankierów na bruk

  W wyniku planowanego połączenia brytyjskiego banku Barclays z holenderskim ABN AMRO stracić pracę może 23,6 tys. pracowników, z czego 10,8 tys. stanowisk pracy zostałoby przeniesionych tańszych krajów, takich jak Indie czy Polska.