• Informacje na temat:

  oferta tv polsatu

Artykuły na temat: oferta tv polsatu
 • Bankowe, który zastąpi bank Alior Sync. Poza zmianą adresu i wyglądu strony internetowej, na pierwszy rzut oka oferta dla klientów banku niczym nie różni od dotychczasowej. Co natomiast zyskają(...) telefonu), regularnie opłacać rachunki i płacić kartą do konta. Przyjrzyjmy się bankowemu pakietowi Bonus Plus, łączącemu ofertę Plus Banku, komórkowej sieci Plus i Cyfrowego Polsatu. Tam za każde 500 zł...

 • Kurs Cyfrowego Polsatu po otwarciu środowej sesji spada o ponad 5 proc. EBOiR sprzedał w procesie przyśpieszonej budowy księgi popytu połowę swojego udziału w Cyfrowym Polsacie, czyli akcje stanowiące 2,48 proc. kapitału zakładowego spółki. Na zamknięciu sesji walor stracił 5,85 proc. i kosztował 24,15 zł.

 • .... Aby zarejestrować ka rtę, trzeba osobiście udać się do salonu operatora telefonii komórkowej (Plus zaprasza klientów także do punktów Cyfrowego Polsatu). Nie musi być to ten operator, który wydał kartę(...) przez... 30 dni. 2. Play proponuje 10 GB internetu, 100 zł na rozmowy i SMS-y oraz rok ważności konta. Dla klientów Orange, Plus i T-Mobile jest lepsza oferta – rok ważności konta, 20 GB internetu...

 • Telewizory w prezencie od nc+ i Cyfrowego Polsatu?

  Cyfrowy Polsat zawsze twardo walczył o zachowanie abonentów. Przy okazji turniejów piłkarskich, typu Euro czy mundiale, nie raz pojawiały się w mediach sugestie, że będzie można je oglądać tylko za pośrednictwem tej platformy cyfrowej. Ostatecznie było inaczej. Tym razem największa polska platforma cyfrowa przygotowała "ofertę nie do odrzucenia". Przedłużenie umowy na co najmniej 24 miesiące lub dostęp do kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 z meczami Euro 2016 za 79 zł. Czy to...

 • Udział Polsatu w grupie komercyjnej w II wyniósł 12,82 proc., wzrost o 0,08 pp.

  Polsat był liderem oglądalności w lutym. Średni dobowy udział tego kanału wzrósł o 0,19 pkt. proc. rdr i wyniósł 10,93 proc. - wynika z danych Nielsen AM przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl. Udział stacji wśród widzów w grupie komercyjnej 16-49 wyniósł 12,82 proc., po wzroście o 0,08 pkt. proc. rdr.

 • Zysk netto grupy Cyfrowego Polsatu wyniósł w pierwszym kwartale 175,5 mln zł i był 8 proc. wyższy od konsensusu rynkowego, gdyż analitycy spodziewali się wyniku na poziomie 162,3 mln zł. Przychody operatora wyniosły 2.364 mld zł, wobec konsensusu 2.341,8 mln zł.

 • UCS ustalił zobowiązania podatkowe Cyfrowego Polsatu

  Naczelnik Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie określił zobowiązania podatkowe Cyfrowego Polsatu w podatku dochodowym od osób prawnych za rok 2011 w kwocie wyższej od zadeklarowanej o wartość 40,6 mln zł plus odsetki - podała spółka w komunikacie.

 • DM BDM podnosi zalecenie dla Cyfrowego Polsatu

  Analitycy DM BDM w raporcie z 26 października podwyższyli rekomendację dla Cyfrowego Polsatu do "trzymaj" z "redukuj" wcześniej. Wycena jednej akcji operatora została podniesiona do 24,21 zł z 20,11 zł. Spółka będzie zmagała się z negatywnymi tendencjami w postaci odpływu klientów w usłudze telefonii oraz niższą rentownością uzyskiwaną na kliencie.

 • Analitycy DM BDM, w raporcie z 15 września, podnieśli cenę docelową dla akcji Cyfrowego Polsatu do 26,36 zł z 24,65 zł, podtrzymując rekomendację "akumuluj".

 • Raport bieżący nr 12/2016 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd spółki Cyfrowy Polsat S.A. ("Spółka”,...