• Informacje na temat:

  oferty cyfrowego polsatu

Artykuły na temat: oferty cyfrowego polsatu
 • Wynik Cyfrowego Polsatu znacznie powyżej konsensusu

  Zysk netto przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej grupy Cyfrowego Polsatu wyniósł w pierwszym kwartale 279,4 mln zł, podczas gdy analitycy spodziewali się wyniku na poziomie 181,6 mln zł. Przychody operatora wyniosły 2.388,6 mln zł, wobec konsensusu 2.339,6 mln zł.

 • DM BDM podnosi zalecenie dla Cyfrowego Polsatu

  Analitycy DM BDM w raporcie z 26 października podwyższyli rekomendację dla Cyfrowego Polsatu do "trzymaj" z "redukuj" wcześniej. Wycena jednej akcji operatora została podniesiona do 24,21 zł z 20,11 zł. Spółka będzie zmagała się z negatywnymi tendencjami w postaci odpływu klientów w usłudze telefonii oraz niższą rentownością uzyskiwaną na kliencie.

 • Telewizory w prezencie od nc+ i Cyfrowego Polsatu?

  Cyfrowy Polsat zawsze twardo walczył o zachowanie abonentów. Przy okazji turniejów piłkarskich, typu Euro czy mundiale, nie raz pojawiały się w mediach sugestie, że będzie można je oglądać tylko za pośrednictwem tej platformy cyfrowej. Ostatecznie było inaczej. Tym razem największa polska platforma cyfrowa przygotowała "ofertę nie do odrzucenia". Przedłużenie umowy na co najmniej 24 miesiące lub dostęp do kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 z meczami Euro 2016 za 79 zł. Czy to...

 • Analitycy DM BDM, w raporcie z 15 września, podnieśli cenę docelową dla akcji Cyfrowego Polsatu do 26,36 zł z 24,65 zł, podtrzymując rekomendację "akumuluj".

 • Analitycy Domu Maklerskiego BDM, w raporcie z 19 stycznia, obniżyli rekomendację Cyfrowego Polsatu do "redukuj" z "akumuluj", jednocześnie wyznaczając cenę docelową na 20,11 zł za akcję.

 • Cyfrowy Polsat zaczyna walkę o bogatszych klientów

  najdobitniej dołączenie do oferty na wyłączność kanału Golf Channel Polska, ale też wielkanocna promocja Cyfrowego Polsatu.

 • Cyfrowy Polsat idzie po okrągły miliard złotych

  Cyfrowy Polsat planuje wyemitować obligacje o wartości do 1 mld zł. Medialny koncern kieruje swoją ofertę publiczną dla wybranych inwestorów. Celem emisji jest restrukturyzacja zadłużenia. Na koniec marca dług grupy Cyfrowego Polsatu wynosiło netto 11,58 mld zł.

 • Możemy mieć wysyp nowości na platformach cyfrowych

  Wygląda na to, że po epoce kanałów premium, epoce technologii nadszedł czas na epokę ilości na rynku platform cyfrowych. Pokazuje to m.in. ostatnie dołączenie kanałów Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature i Polsat Viasat Explorer do oferty nc+ i zapowiedzi uruchomienia dodatkowych kanałów Polsatu, takich jak , Polsat Docu, Polsat Reality i Polsat X. Możemy mówić o trendzie co najmniej

 • Platformy cyfrowe upadłyby bez TVP?

  Przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański 25 kwietnia w emocjonalny sposób zareagował na skargi dostawców płatnych telewizji do Komisji Europejskiej. W ocenie posła Prawa i Sprawiedliwości oferta Cyfrowego Polsatu i nc+ bez kanałów Telewizji Polskiej byłaby o wiele uboższa. Poszło oczywiście o propozycję, żeby platformy i sieci kablowe przekazywały Poczcie Polskiej dane swoich

 • Podnosimy cenę docelową dla Cyfrowego Polsatu z 26,6 PLN za akcję do 28,4 PLN za akcję i podnosimy rekomendację z Trzymaj do Kupuj.