• Informacje na temat:

  oferty firmy

Artykuły na temat: oferty firmy
 • Na targach pracy w Londynie oferty zatrudnienia od największych polskich firm

  Największe polskie przedsiębiorstwa i międzynarodowe firmy działające w Polsce przedstawią w niedzielę oferty zatrudnienia Polakom z Wielkiej Brytanii podczas odbywających się w Londynie targów pracy - przypomina ambasada RP w Wielkiej Brytanii.

 • Właściciele Piotra i Pawła: Są już konkretne oferty inwestorów

  W listopadzie 2017 roku właściciele sieci Piotr i Paweł rozpoczęli poszukiwanie inwestora, który zapewni dalszy rozwój firmy na konkurencyjnym rynku handlowym. - Proces ten zaowocował złożeniem konkretnych ofert przez inwestorów zainteresowanych inwestycją w sieć - informują właściciele sieci - Piotr i Paweł Wosiowie.

 • Przed Świętami Bożego Narodzenia mamy bardzo dużo wydatków. Aby podreperować budżet chętnie sięgamy po tzw. chwilówki – pożyczki oferowane przez firmy pożyczkowe – tzw. parabanki. Przed nierozważnym zaciąganiem takich zobowiązań finansowych wielokrotnie ostrzegały m.in. Narodowy Bank Polski (NBP), Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) oraz Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK).

 • UOKiK ostrzega przed stronami internetowymi firmy Invest-Net

  Jak podał UOKiK w komunikacie, strony prowadzone przez przedsiębiorcę Tomasza Braniewskiego mogą powodować znaczne straty dla klientów.

 • ...250 g! Komentarz eksperta: Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ niektórzy producenci robią na zamówienie dla supermarketów... mniejsze opakowania, i rzekome superoferty w rzeczywistości są takie same(...). Jak to wyegzekwować? Gdy p. Hanna zwróci wcześniej kredyt, powinna napisać pismo do firmy pożyczkowej o zwrot części pobranych opłat. Pani Ola chce odstąpić od pożyczki, jednak dostała też od banku...

 • W 2016 roku tylko w transporcie drobnicowym obsłużono ok. 1,5 mln palet i był to najlepszy wynik w historii - wynika z danych firmy FM Logistic. W stosunku do poprzedniego roku łączny wolumen zwiększył się aż o 93 proc. Rosnący popyt napędza koniunkturę na rynku powierzchni magazynowych. W ofercie najemców coraz częściej można spotkać oferty skierowane wyłącznie do klientów drobnicowych

 • Polskie firmy cenią zagranicznych pracowników

  ...w sektorze IT czy usług BPO generuje od połowy do dwóch w usługach. Wpływa więc ożywczo i pozytywnie na cała gospodarkę. Z raportu "Atrakcyjność inwestycyjna Europy" firmy doradczej EY wynika, że w ubiegłym(...) znajomości języka hiszpańskiego. Popularne są wśród nich również firmy działające w obszarze obsługi informatycznej zatrudniające programistów. Jak podaje Anna Nowosielska, krajowa branża IT może zatrudnić...

 • Rośnie wartość polskich marek za granicą. Rodzime firmy podbijają światowe rynki

  Zgodnie z założeniem "kto nie idzie do przodu, ten się cofa", polskie firmy rosną w siłę. Coraz częściej doceniają je zagraniczni klienci, których możliwości finansowe pozwalają na zakup produktów(...) jakość usług i produktów tworzonych przez polskie firmy sprawiają, że hasło "made in Poland" nabiera nowego, pozytywnego znaczenia.

 • Uwaga! Fałszywe oferty pracy atakują

  Lorenc z firmy Lorenc - Doradztwo Kadrowe. Jednocześnie sytuacja jest znacznie bardziej skomplikowana w przypadkach, gdy oferty zatrudnienia przedstawiają inne podmioty niż te wskazane wcześniej, czyli(...) internetowym prezentującym oferty pracy na obszarze województwa podkarpackiego ujawniono często powtarzające się ogłoszenie o pracy na stanowisku biurowym i sprzedawcy. W związku z tym, że podany w ogłoszeniu...

 • W 2015 roku może w Polsce powstać ponad 41 tysięcy firm

  Jak wynika z informacji Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej (COIG), Polacy nie czekają na oferty pracy i masowo zakładają własne firmy.