• Informacje na temat:

  okręgowa komisja wyborcza

Artykuły na temat: okręgowa komisja wyborcza
 • Jakie zarobki w komisji wyborczej?

  Już 25 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Okazuje się, że problemy mogą wystąpić nie tylko z frekwencją. Brakuje również chętnych do uczestnictwa w obwodowych komisjach wyborczych. W związku z tą sytuacją Państwowa Komisja Wyborcza (PKW) nie wyklucza możliwości podwyższenia diety dla członków komisji.

 • Zbigniew Ćwiąkalski zeznaje przed komisją śledczą

  Były minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ćwiąkalski zeznaje w czwartek przed komisją śledczą ds. VAT. Jest on drugim świadkiem przesłuchiwanym przez tę komisję.

 • Pracownik na żądanie - nowe przekleństwo rynku pracy?

  ​Marzeniem pracodawców nie jest już zatrudnienie na czasowej umowie. Idealny podwładny wykonuje obowiązki tylko wtedy, gdy firma tego potrzebuje.

 • Pomysł powołania komisji śledczej do spraw wyłudzenia VAT

  W połowie września posłowie klubu Kukiz'15, dzięki poparciu posłów PiS, złożyli w sejmie projekt uchwały w sprawie powołania komisji śledczej ds. wyłudzeń VAT. Pomysł spotkał się oczywiście z entuzjazmem ministra Morawieckiego. Przy okazji rozliczeń finansowych, minister Ziobro chce konfiskować majątki i wsadzać winnych do więzienia.

 • Gorączka skarbów. Nie tylko "złoty pociąg" skrywa tajemnice

  Kiedy wydawało się, że tego lata jesteśmy skazani tylko na wyborcze skandale i katastroficzne doniesienia, nagle z podziemi wychynął pociąg pełen skarbów. Najpiękniejsze z marzeń kilku pokoleń awanturników i esbeków.

 • Raport bieżący nr 22/2017 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Na podstawie art. 399 § 1 k.s.h. oraz...

 • Raport bieżący nr 2/2016 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń...

 • Zawieszone kierownictwo oddziału ANR w Szczecinie

  Premier Kopacz: Kierownictwo Agencji Nieruchomości Rolnych w Szczecinie zostało zawieszone.

 • Frankowicze: Wstępnie jesteśmy zadowoleni

  "To krok w dobrą stronę, wstępnie jesteśmy zadowoleni" - mówią szefowie organizacji zrzeszającej osoby, które zaciągnęły kredyty we frankach. W Pałacu Prezydenckim zakończyło się ich spotkanie z ministrami prezydenta Andrzeja Dudy. Organizacje osób spłacających kredyty walutowe otrzymały tam prezydencki projekt ustawy o pomocy ofiarom drogiego franka szwajcarskiego i euro.

 • Prezydencki projekt ustawy o kredytach walutowych - w piątek

  Nowy projekt ustawy o kredytach walutowych zostanie przedstawiony przez Kancelarię Prezydenta w piątek - wynika z nieoficjalnych informacji PAP. Swój projekt tej ustawy przedstawi także stowarzyszenie grupujące frankowiczów.