• Informacje na temat:

  opłata likwidacyjna aegon

Artykuły na temat: opłata likwidacyjna aegon
 • ..., okazało się, że nie odzyska nic. Opłata likwidacyjna za wcześniejsze zerwanie umowy wynosi bowiem 100 proc. wpłaconych środków. UOKiK napiętnował takie praktyki i ukarał: Aegon (decyzja nr RBG(...) doradca finansowy namówił na wykupienie dwóch polis w firmie AEGON – dla niej oraz dla syna. Przez 20 lat miała wpłacać miesięcznie po 300 zł, by zapewnić dziecku pieniądze na start w dorosłe życie...

 • ...pozew grupowy przeciwko AXA Życie TU S.A.). Pozew przeciwko Aegon TU na Życie S.A. złożył Miejski Rzecznik Konsumentów w Warszawie. Rzecznicy są reprezentantami konsumentów. Zawarli oni umowy(...) przedawniają się dopiero po 10 latach. Nawet jeśli ktoś wyrzucił umowę polisolokaty, prawnicy pomogą uzyskać jej kopię. – Na razie do pozwu przeciwko Aegon TU na Życie S.A. przystąpiło 168 osób, a kolejne 40

 • Do sądu trafił pozew zbiorowy przeciwko AEGON TU na Życie

  Grupa 168 osób złożyła do Sądu Okręgowego w Warszawie pozew zbiorowy przeciwko firmie ubezpieczeniowej AEGON TU na Życie. Reprezentantem grupy będzie Miejski Rzecznik Konsumentów w Warszawie - poinformowało biuro prasowe stołecznego Urzędu Miasta.

 • W marcu dwa kolejne pozwy zbiorowe klientów ws. polisolokat

  W marcu do sądu mają trafić dwa kolejne pozwy zbiorowe przeciw towarzystwom ubezpieczeniowym sprzedającym polisy na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym - poinformowano w poniedziałek podczas konferencji prasowej.

 • Jak oszczędzać na emeryturę?

  Wysokość emerytur będzie nawet o 45 proc. niższa od ostatniego wynagrodzenia. Szansą na spokojną starość jest regularne, długoterminowe oszczędzanie. Do wyboru są różne produkty: programy systematycznego oszczędzania w funduszach, platformy ubezpieczeniowo-inwestycyjne czy nowatorskie rozwiązanie, w którym kwota wpłacana przez 15 lat od razu w całości pracuje.