• Informacje na temat:

  oplaty za a2

Artykuły na temat: oplaty za a2
 • Wybierasz się na urlop? Licz się z kosztami. Opłatę miejscową mogą ustalać rady miejscowości turystycznych. Płacą ją osoby przebywające w danej miejscowości...

 • Od 1 stycznia 2016 r. GPW obniża opłaty transakcyjne od obrotu akcjami, zwracając rynkowi oszczędności wynikające ze zmiany struktury opłat na KNF * Obniżka dotyczy wszystkich zleceń, w części naliczanej od wartości zlecenia do 100 tys. zł * Stawka opłaty zostanie zmniejszona do poziomu 0,029 proc.

 • Gdy pożyczamy pieniądze na kupno mieszkania.

 • Credit Agicole - kolejny bank, który podnosi w Polsce opłaty

  Rząd wprowadza podatek bankowy, a kolejny zagraniczny bank podnosi opłaty klientom. Tym razem robi to francuski Credit Agicole. Podnosi marże kredytowe z maksymalnie 2,5 procent do co najmniej 3 procent.

 • Kilka miesięcy temu zauważyłem, że mój bank zaczął pobierać dodatkowe opłaty za prowadzenie konta. Rzadko korzystam z konta elektronicznie, a nie dostaję wyciągów papierowych, więc dopiero niedawno odkryłem, że z konta zniknęło prawie 100 zł! Konsultant stwierdził, że zmianę regulaminu wysłano mi przez internet w systemie bankowości elektronicznej. Czy można zmieniać regulamin w ten sposób? Tomasz z Pułtuska.

 • Za korzystanie z usług oferowanych przez banki trzeba oczywiście zapłacić. Expander zauważa jednak, że część z wymaganych opłat działa na klientów jak płachta na byka. Należą do nich m.in. te, które trzeba ponieść, aby obniżyć koszty korzystania z konta bankowego. Rozdrażnienie może również wywołać opłata za realizację przelewu walutowego, której ostateczną wysokość poznajemy dopiero po fakcie zlecenia transakcji. Najbardziej znienawidzone są jednak prawdopodobnie należności za monity...

 • Notariusze mają prawo pobierać trzy rodzaje opłat. Pierwsza to podatek od czynności cywilnoprawnych w przypadku umowy o sprzedaży i od darowizny. Drugi rodzaj stanowią opłaty sądowe od wniosków o wpis w księdze wieczystej. Trzeci to taksa notarialna, czyli wynagrodzenie notariusza.

 • Opłaty w bankach będą wyższe. Które usługi podrożeją?

  Opłaty w bankach mają być wyższe - tak zapowiada prezes Związku Banków Polskich, zrzeszającego największe działające w Polsce instytucje finansowe. Opłaty mają rosnąć pomimo, że stopy procentowe w Polsce od lat pozostają na rekordowo niskim poziomie.

 • Inea jest firmą działającą w Wielkopolsce. Oferuje pakiety usług telekomunikacyjnych: połączenia telefoniczne, telewizję kablową, internet. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wszczął postępowanie w sprawie stosowania przez tę spółkę praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów.

 • Coraz mniej banków, coraz wyższe opłaty

  Właśnie dowiedzieliśmy się, że z naszego rynku zniknie kolejny już bank - Millennium przejmuje Euro Bank. To nie najlepsza informacja, gdyż im mniejsza konkurencja, tym bankom łatwej będzie podnosić opłaty.