• Informacje na temat:

  orlen zarobki

Artykuły na temat: orlen zarobki
 • Zarobki w przemyśle ciężkim

  ...petrochemiczny (PKN Orlen, Grupa Lotos S.A.), z kolei w dolnośląskim prosperuje przemysł wydobywczy i motoryzacyjny. Najmniej zarabiały osoby zatrudnione w przedsiębiorstwach ulokowanych na Podlasiu(...)? Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń i porównaj swoje zarobki z innymi . Sylwia Rębisz Sedlak & Sedlak...

 • W PKN Orlen rozbieżności ws. podwyżek dla najlepiej zarabiających

  Według związku zawodowego pracowników ruchu ciągłego w PKN Orlen, głównym powodem braku porozumienia płacowego w tej spółce był niemożliwy do akceptacji obligatoryjny wzrost płac na tym samym poziomie dla wszystkich pracowników, w tym najlepiej zarabiających.

 • Zarobki członków nadzoru

  .... 5 proc. - informuje"Rzeczpospolita". W firmach, w których Skarb Państwa ma ponad 50 proc. głosów, zarobki nie przekraczają 42 tys. zł. rocznie. Tam, gdzie państwo de facto sprawuje kontrolę, choć ma poniżej 50 proc. - np. w PKN Orlen, PZU czy PKO BP - dochody członków nadzoru sięgają 120-150 tys. zł. W sumie największe spółki notowane na GPW wydały w 2013 r. na opłacenie swoich rad prawie 24

 • Pracownicy PKN Orlen nie otrzymają w tym roku ani dodatkowej nagrody jednorazowej, ani podwyższonej nagrody świątecznej, co jest dla związków zawodowych dużym negatywnym zaskoczeniem - dowiedział się portal wnp.pl.

 • Resort skarbu przytnie zarobki prezesom. Nowa ustawa kominowa pod koniec marca

  Ustawa kominowa ogranicza obecnie zarobki prezesów spółek Skarbu Państwa do sześciokrotności przeciętnej płacy w sektorze przedsiębiorstw, co na dziś oznacza niespełna 25 tys. zł brutto. Przepisy(...), ale pozostającym pod jego kontrolą - co oznaczałoby np. objęcie jej działaniem takich firm jak KGHM czy Orlen. Według ministra Jackiewicza projekt ustawy ma być gotowy do końca marca, a to oznacza...

 • Czeka nas przejęcie Lotosu przez Orlen. Jakie będą konsekwencje dla pracowników i rynku pracy?

 • Ile mógłby zarobić prezes giganta powstałego w wyniku połączenia Orlenu, PGNiG i Lotosu?

  Coraz częściej mówi się o możliwej fuzji PKN Orlen, PGNiG oraz Lotosu. Postanowiliśmy skoncentrować się na tym jakie wynagrodzenie, zgodnie z warunkami rynkowymi, mógłby otrzymać prezes takiej spółki.

 • Związki i zarząd PKN Orlen rozmawiali o zmianach w systemie pracy

  O zmianach w systemie brygadowym spółek PKN Orlen rozmawiali w środę przedstawiciele związków zawodowych, zarządu i rady nadzorczej płockiego koncernu oraz ministerstwa skarbu państwa. Rozmowy - jak poinformowały PKN Orlen i resort - mają być kontynuowane.

 • Zobacz, jak puchną kieszenie szefów wielkich państwowych firm

  Zeszłoroczne wynagrodzenie prezesa Grupy Lotos było prawie cztery razy wyższe niż to z 2009 r. Zarobki szefa PZU wzrosły w tym czasie ponad pięciokrotnie. Podobnie zwiększyło się także honorarium w zarządzie PKO BP.

 • PiS szykuje nową ustawę kominową

  Rząd rezygnuje z obchodzonej na wszystkie możliwe sposoby tzw. ustawy kominowej ograniczającej zarobki władz w spółkach Skarbu Państwa i proponuje nową regulację. Obejmie ona również firmy, w których Skarb Państwa ma mniejszościowe udziały. Wynagrodzenia będą powiązane z bieżącą sytuacją spółki oraz skalą prowadzonej działalności.