• Informacje na temat:

  ostatnie wydarzenia na ukrainie

Artykuły na temat: ostatnie wydarzenia na ukrainie
 • Kto naprawdę zarobi na Euro 2012?

  O organizację imprez sportowych wielkiego formatu ubiega się wiele krajów. Polsce i Ukrainie przypadł zaszczyt goszczenia najlepszych reprezentacji piłkarskich starego kontynentu podczas Euro 2012. W jaki sposób i czy w ogóle organizacja tego wydarzenia wpłynie na nasze zarobki i polską gospodarkę?

 • Czeka nas globalny wzrost płac w 2016! Czekamy na największe podwyżki od trzech lat

  ...r., oczekiwany realny wzrost płac może wynieść 3,4 proc. Z obliczeń średniej regionalnej wykluczono dwa kraje, w których szczególne wydarzenia polityczne doprowadziły do pojawienia się wysokiej inflacji, uderzającej w wysokość płacy realnej. Największą spośród prognozowanych podwyżkę wynagrodzeń otrzymają pracownicy na Ukrainie (11,5 proc.), jednak ze względu na wysoką stopę inflacji (48,3 proc...

 • Na Ukrainie w ostatnich dniach zaatakowane zostały oddziały kilku rosyjskich banków, które działają tu mimo trwającego w Donbasie konfliktu zbrojnego ze wspieranymi przez Moskwę separatystami - przekazały w poniedziałek ukraińskie media.

 • Raport bieżący nr 51/2014 Podstawa Prawna: Inne uregulowania Na podstawie art. 62 ust. 8 ustawy o ofercie publicznej (…) Kierownictwo SERINUS ENERGY...

 • Wiesław Rozłucki, prezes Rady Giełdy: Nieoczekiwane wydarzenia polityczne zwiększają niepokój inwestorów

  Wydarzenia polityczne, takie jak konflikt na Ukrainie czy nowe siły na polskiej scenie politycznej, nie pozostają bez wpływu na notowania na warszawskim parkiecie - ocenia Wiesław Rozłucki, prezes Rady Giełdy. Jego zdaniem niepewność nastrojów może się utrzymać aż do jesiennych wyborów, choć inwestorzy większą wagę przywiązują do wyników i perspektyw spółek.

 • Dlaczego warto prowadzić biznes na Ukrainie

  Przepisy prawa ukraińskiego nie przewidują żadnych ograniczeń co do formy prowadzenia działalności gospodarczej przez cudzoziemców.

 • Początek nowego tygodnia na rynku walutowym przynosi stabilizację polskiej waluty wobec większości dewiz.

 • Ukraińskie start-upy wchodzą do Polski

  Ukraińskie start-upy poszukują stabilizacji w Polsce. Wiele z nich zdecydowało się przenieść siedziby do naszego kraju.

 • RPP ma twardy orzech do zgryzienia

  Ostatnia decyzja SNB i późniejsze wydarzenia na rynku walutowym są pewnym argumentem, który może powstrzymywać RPP przed obniżaniem stóp procentowych uważają analitycy.

 • Tandeta z Polski? Nie do końca...

  Na przełomie poprzedniego i bieżącego roku większość analityków z zadowoleniem komentowała pozytywne prognozy polskiego eksportu w 2014 r., wydarzenia na Ukrainie pogorszyły jednak te perspektywy. W obecnych warunkach dobrym wynikiem wydaje się być zachowanie ubiegłorocznego wyniku.