• Informacje na temat:

  otwieramy pizzerie

Artykuły na temat: otwieramy pizzerie
 • Gdzie w fast foodach zarobimy najwięcej?

  Stawki oferowane w barach szybkiej obsługi w poszczególnych krajach Europy należą do jednych z najniższych. Zaletą tej pracy jest jednak to, że można ją dostać niemal z ulicy. Szansę na zatrudnienie mają pracownicy bez doświadczenia i z komunikatywną znajomością języka.

 • "Rzuć wszystko i wyjedź w Bieszczady", czyli turystyka w Polsce Wschodniej

  Wschód Polski to coraz bardziej atrakcyjny turystycznie obszar kraju. To także odpowiednie miejsce, by otworzyć firmę i połączyć pasję z pracą.

 • Sfinks Polska podpisał umowę przedwstępną kupna 100 proc. spółki Da Grasso, sieci pizzerii - podał Sfinks w komunikacie.

 • Sieć restauracji Pizza Dominium zamierza w 2007 roku otwierać kolejne pizzerie w Polsce i zwiększyć swoje przychody do 100 mln zł. Na ten rok spółka zapowiada też uruchomienie pierwszych lokali w Rumunii, a później na Ukrainie i Litwie - poinformowali przedstawiciele firmy.

 • Dominium, spółka prowadząca sieć pizzerii, uruchamia sieć restauracji chińskich Kanton. Chce też otworzyć w tym roku ok. 10 pizzerii w Polsce i kilka za granicą. Oferta publiczna możliwa jest w drugiej połowie przyszłego roku - powiedział dziennikarzom w środę Tomasz Plebaniak, prezes Dominium.

 • InVito - pierwszy w Polsce

  Giełdowa firma Polrest otwarła dzisiaj w Krakowie (ul. Krupnicza) swą pierwszą w Polsce restaurację InVito. Zapowiada dynamiczny rozwój. InVito pizza&pasta to najnowszy format sieciowy spółki. Restauracje będą otwierane w centrach i galeriach handlowych dużych aglomeracji oraz w miastach poniżej 250 tys. mieszkańców, na co nie pozwalała dotychczasowa oferta spółki.

 • Polacy będą jeść z rąk Rosjan

  Do Polski Wchodzi Rosinter, największa rosyjska sieć restauracji. Pierwszy lokal ma otworzyć w przyszłym miesiącu w Warszawie - dowiedziała się "Rzeczpospolita" Rosinter jest w piątce najdynamiczniej rozwijających się firm gastronomicznych w Europie. To duży gracz, wielkością przychodów porównywalny z AmRestem znanym w Polsce z lokali KFC i Pizza Hut. W 2007 r. przychody rosyjskiej grupy przekroczyły 500 mln zł.