• Informacje na temat:

  pakiet polsatu

Artykuły na temat: pakiet polsatu
 • .... Aby zarejestrować ka rtę, trzeba osobiście udać się do salonu operatora telefonii komórkowej (Plus zaprasza klientów także do punktów Cyfrowego Polsatu). Nie musi być to ten operator, który wydał kartę(...) internetu i 1000 minut do wszystkich sieci – trwała do 18 sierpnia. Warunki ewentualnej nowej promocji na razie nie są znane. W T-Mobile otrzymamy miesiąc darmowych połączeń i pakiet 10 GB odnawiany co...

 • Udział Polsatu w grupie komercyjnej w II wyniósł 12,82 proc., wzrost o 0,08 pp.

  Polsat był liderem oglądalności w lutym. Średni dobowy udział tego kanału wzrósł o 0,19 pkt. proc. rdr i wyniósł 10,93 proc. - wynika z danych Nielsen AM przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl. Udział stacji wśród widzów w grupie komercyjnej 16-49 wyniósł 12,82 proc., po wzroście o 0,08 pkt. proc. rdr.

 • ...telefonu), regularnie opłacać rachunki i płacić kartą do konta. Przyjrzyjmy się bankowemu pakietowi Bonus Plus, łączącemu ofertę Plus Banku, komórkowej sieci Plus i Cyfrowego Polsatu. Tam za każde 500 zł...

 • Zysk Cyfrowego Polsatu lepszy od konsensusu

  Grupa Cyfrowego Polsatu miała w IV kw. 2013 roku 173,14 mln zł zysku netto wobec 122 mln zł zysku netto w IV kw. 2012 r. Zysk netto okazał się wyższy od oczekiwań analityków, którzy spodziewali się 149,4 mln zł zysku netto.

 • UCS ustalił zobowiązania podatkowe Cyfrowego Polsatu

  Naczelnik Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie określił zobowiązania podatkowe Cyfrowego Polsatu w podatku dochodowym od osób prawnych za rok 2011 w kwocie wyższej od zadeklarowanej o wartość 40,6 mln zł plus odsetki - podała spółka w komunikacie.

 • Cyfrowy Polsat przejmuje większościowy pakiet Eleven Sports Network za 38 mln euro

  Telewizja Polsat, spółka z grupy Cyfrowego Polsatu, zawarła umowę nabycia 50 proc. plus jeden udziałów spółki Eleven Sports Network sp. z o.o., zajmującej się produkcją i dystrybucją programów sportowych na terytorium Polski - podał Cyfrowy Polsat w komunikacie. Cenę nabywanych udziałów ustalono na 38 mln euro.

 • Jeśli Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) wyrazi na to zgodę, kanał Polsat Sport News zmieni nazwę na Super Polsat, a także swój charakter z wyspecjalizowanego sportowego na wyspecjalizowany dla osób niepełnosprawnych.

 • Raport bieżący nr 19/2017 Podstawa Prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji Zarząd Cyfrowego Polsatu S.A....

 • Polsat podnosi ceny dla kablówek. Solorz zarobi na telewizyjne akwizycje

  Kablówki więcej zapłacą za udostępnianie swoim odbiorcom kanałów z portfela Polsatu. Ponaddwukrotnie podniesie jesienią ceny dla operatorów sieci kablowych kontrolowana przez Zygmunta Solorza Grupa Cyfrowy Polsat.

 • Telewizory w prezencie od nc+ i Cyfrowego Polsatu?

  Cyfrowy Polsat zawsze twardo walczył o zachowanie abonentów. Przy okazji turniejów piłkarskich, typu Euro czy mundiale, nie raz pojawiały się w mediach sugestie, że będzie można je oglądać tylko za pośrednictwem tej platformy cyfrowej. Ostatecznie było inaczej. Tym razem największa polska platforma cyfrowa przygotowała "ofertę nie do odrzucenia". Przedłużenie umowy na co najmniej 24 miesiące lub dostęp do kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 z meczami Euro 2016 za 79 zł. Czy to...