• Informacje na temat:

  pakiet prestiżowy netia

Artykuły na temat: pakiet prestiżowy netia
 • Młodzi informatycy są cenieni na świecie

  ..., jak dużym zainteresowaniem cieszy się ten konkurs. A materialny wymiar tej olimpiady to jest wsparcie, jakie firmy organizatorzy, czyli Netia, Allegro i Cisco, dają później tym uczniom: w trakcie(...) drużyna Misiaczki z technikum z Nowej Soli, w składzie: Michał Idzikowski, Maciej Suszko, Igor Koropiecki, pod opieką Moniki Kuś. Zwycięzcy otrzymali pakiet pełnej opieki podczas studiów...

 • Operatorzy telekomunikacyjni stawiają na usługi internetowe

  Ubiegły rok był kolejnym, w którym nastąpił spadek przychodów z działalności telekomunikacyjnej. Wzrosty dotyczą jedynie usług związanych z dostępem do internetu - tu trwa dynamiczna ewolucja ofert i sprzętu.

 • Letnia hossa na GPW to już przeszłość, ale kursy większości giełdowych spółek nadal są przewartościowane. Co teraz kupić, czego unikać? Z ankiety przeprowadzonej przez "PB" wśród 25 analityków giełdowych wynika, że warto postawić na PKN Orlen. Ale nie tylko.

 • Korygując wcześniejsze błędy, giełda, po interwencji PARKIETU, podjęła wczoraj decyzję o usunięciu z dniem 20 września ze składu WIG20 akcji Netii. Jej miejsce zajmie PGF, która już wcześniej powinna cieszyć się z udziału w najbardziej prestiżowym giełdowym indeksie.

 • Giełda: typy analityków na 2006 r.

  Boryszew, Getin, Polimex i Prokom to najbardziej perspektywiczne spółki giełdowe w nowym roku - wynika z ankiety PB. Wygrały aż cztery spółki, każda z innej branży.

 • Milioner na etacie

  Ostatnie chude lata recesji nie dotknęły prezesów polskich firm. Według raportu Deloitte w latach 2002-2003 ich płace rosły w tempie o 10-15 proc. rocznie, przy średniej dynamice całego rynku 5 proc.