• Informacje na temat:

  pakiet sms do wszystkich sieci orange

Artykuły na temat: pakiet sms do wszystkich sieci orange
 • ...internetu i 1000 minut do wszystkich sieci – trwała do 18 sierpnia. Warunki ewentualnej nowej promocji na razie nie są znane. W T-Mobile otrzymamy miesiąc darmowych połączeń i pakiet 10 GB odnawiany co(...) przez... 30 dni. 2. Play proponuje 10 GB internetu, 100 zł na rozmowy i SMS-y oraz rok ważności konta. Dla klientów Orange, Plus i T-Mobile jest lepsza oferta – rok ważności konta, 20 GB internetu...

 • ...twoje doładowanie. Otrzymane złotówki możesz wy korzystać na SMS-y, rozmowy, MMS-y do wszystkich sieci. Przy doładowaniu np. za 10–24 zł dodatkowe złotówki możesz wykorzystać w ciągu 1 tygodnia(...) dodatkowo nielimitowane rozmowy na wybrane numery. Oto przykłady. PLUS: bezpłatne rozmowy na łącznie 5 numerów w tej sieci i stacjonarne. 30-dniowy pakiet – 10 zł. ORANGE: za darmo na wszystkie...

 • Smartfon co rok i 400 minut roamingu w abonamencie

  Od 11 kwietnia klienci Orange będą mogli skorzystać z nowych, jak twierdzi operator, atrakcyjniejszych planów taryfowych.

 • Przeniesienie numeru: 1,2 miliona osób zmieniło sieć

  Jak wynika z informacji zebranych przez portal Telepolis.pl, w pierwszych dziewięciu miesiącach tego roku sieć zmieniło 1,2 mln osób. Oznacza to wzrost o 8 procent w ujęciu rok do roku. Zmian może być jednak więcej, gdyż zbliża się okres przedświątecznej gorączki zakupów.

 • Piotrowska-Oliwa, Virgin Mobile: Zakładamy podwojenie przychodów

  Zdobywamy klientów od wszystkich innych graczy, choć jeden z nich już drugi kwartał pod rząd mocno krwawi - mówi w rozmowie z Pawłem Czuryło Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes Virgin Mobile Polska.

 • Przed wakacjami wybierz odpowiednią taryfę

  Wyjeżdżając na urlop, nie trzeba zostawiać smartfonu w domu i tracić biznesowych kontaktów. Operatorzy oferują przedsiębiorcom wiele pakietów, które mogą znacznie obniżyć rachunek za rozmowy i korzystanie z internetu za granicą.

 • Ze smartfonem za granicą: Będzie taniej, ale to nie znaczy, że tanio

  Operatorzy nie stosują się do unijnych regulacji. To ostatni rok, kiedy mogą zarobić 1 mld zł na roamingu.

 • Polonia1 teraz jako P1

  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od 17 stycznia br. telewizja Polonia1, należąca do Międzynarodowej Grupy Medialnej Polcast Media Distribution Sp. z o.o., w której skład wchodzą także takie stacje jak Tele5, Water Planet, Novela TV, całkowicie zmienia swój wizerunek. "Nowy logotyp, nowoczesna oprawa graficzna, a także wyróżniające się, wyjątkowe, rozrywkowe audycje telewizyjne" - zapowiada nadawca.

 • W telekomunikacji taniej może oznaczać drożej

  Rynek jest tak nasycony, że orężem w walce o klienta staje się jego nieuwaga.

 • Orange główną marką handlową TP

  Telekomunikacja Polska od 16 kwietnia wprowadziła markę Orange, jako główną markę handlową, a rebranding usług stacjonarnych na Orange nie wpłynie na wyniki finansowe Grupy TP w 2012 roku - poinformował podczas poniedziałkowej konferencji prasowej prezes TP Maciej Witucki.