• Informacje na temat:

  pakiety play

Artykuły na temat: pakiety play
 • ...: www.plus.pl PLAY oferuje pakiet FORMUŁA 4.0 UNLIMITED. Są w nim połączenia do Play nielimitowane, a do Orange, T-Mobile, Plus nielimitowane przy opłacie abonamentowej od 49,99 zł. Jeżeli dołączysz internet 2 GB na komórkę, to otrzymasz go za darmo do końca 2014 r. Szczegóły na: www.play.pl W ORANGE sama decydujesz, jakie usługi połączysz. Np. w pakiecie Orange Open Combo otrzymasz co miesiąc rabat 10

 • Jak zablokować płatne SMS-y

  ...-y z horoskopem czy od wróżki. Wyjaśniamy, jak w poszczególnych sieciach zablokować tego typu płatne wiadomości – zgodnie z przepisami jest to bezpłatne. W Play jest to usługa STOP SPAM. Aby ją(...) w za- kładkę „pakiety i ustawienia”, potem w „ustawienia” i w sekcji „blokady” włączyć usługę „Blokada dostępu do serwisów premium”. Możemy zrobić to także telefonicznie, dzwoniąc do Biura Obsługi...

 • Niedługo platformy będą sprzedać chleb i mleko

  konta w znanym banku. Jednocześnie odświeżyła we współpracy z Play swoją ofertę triple play, czyli usługi telewizyjno-internetowo-telefoniczne.

 • Przed wakacjami wybierz odpowiednią taryfę

  Wyjeżdżając na urlop, nie trzeba zostawiać smartfonu w domu i tracić biznesowych kontaktów. Operatorzy oferują przedsiębiorcom wiele pakietów, które mogą znacznie obniżyć rachunek za rozmowy i korzystanie z internetu za granicą.

 • Smartfon co rok i 400 minut roamingu w abonamencie

  Od 11 kwietnia klienci Orange będą mogli skorzystać z nowych, jak twierdzi operator, atrakcyjniejszych planów taryfowych.

 • Ze smartfonem za granicą: Będzie taniej, ale to nie znaczy, że tanio

  Operatorzy nie stosują się do unijnych regulacji. To ostatni rok, kiedy mogą zarobić 1 mld zł na roamingu.

 • Oswoiliśmy unijny roaming. Klienci odczują korzystną dla operatorów obniżkę cen

  Operatorzy nadal stosują dodatkowe opłaty, choć hurtowe ceny transferu danych i połączeń telefonicznych na rynku europejskim mocno spadły.

 • Telewizja naziemna w przyszłości płatna?

  W 2017 roku kanały nadawców komercyjnych RTL, ProSieben, SAT.1 i VOX w ramach naziemnej telewizji cyfrowej w Niemczech zostaną zakodowane. Będzie to się wiązało ze wprowadzeniem miesięcznej opłaty za dostęp do tych kanałów. Czy Polska pójdzie za przykładem Niemiec i za możliwość oglądania popularnych polskich kanałów w NTC również trzeba będzie w przyszłości płacić?

 • Telefonia: Czy rzeczywiście będzie drożej?

  Play nie zamierza podnosić cen SMS-ów, MMS-ów, połączeń krajowych i zagranicznych, zmieni się za to cena abonamentu. Polkomtel zapewnia, że nie podrożeją SMS-y. W Orange nie będzie podwyżki - przynajmniej od początku roku. Na zmiany cen nie zdecydował się oferujący internet i telewizję Cyfrowy Polsat. W UPC Polska ceny abonamentów oraz połączeń telefonicznych zostaną dostosowane do obowiązujących