• Informacje na temat:

  pakiety plus rozmowy

Artykuły na temat: pakiety plus rozmowy
 • ...dodatkowo nielimitowane rozmowy na wybrane numery. Oto przykłady. PLUS: bezpłatne rozmowy na łącznie 5 numerów w tej sieci i stacjonarne. 30-dniowy pakiet – 10 zł. ORANGE: za darmo na wszystkie(...) Najnowsze dane mówią, że w Unii najdroższe rozmowy są w... Polsce! Jak płacić mniej za komórkę i usługi multimedialne? Są sposoby! Sposób pierwszy: wykupienie kilku usług...

 • Polacy coraz chętniej decydują się na telekomunikacyjne pakiety

  Pakiety łączące różne usługi telekomunikacyjne dostępne u jednego dostawcy cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Według danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej na takie rozwiązanie zdecydowało się ponad 10 mln konsumentów.

 • Uwaga na pakiety! Jeśli dzwonisz na przykład tylko na komórki, pakiet „darmowych minut na stacjonarne” za 10 zł nie jest ci potrzebny. Pracownicy sieci(...) naprawdę możesz zapłacić tylko złotówkę? Wykupując abonament w większości sieci komórkowych, możemy skorzystać z oferty telefon plus abonament i aparat dostać „za darmo”. Takim...

 • Przed wakacjami wybierz odpowiednią taryfę

  Wyjeżdżając na urlop, nie trzeba zostawiać smartfonu w domu i tracić biznesowych kontaktów. Operatorzy oferują przedsiębiorcom wiele pakietów, które mogą znacznie obniżyć rachunek za rozmowy i korzystanie z internetu za granicą.

 • Ranking zawodów: Najlepsi z najlepszych

  ...akceptują też niższe wynagrodzenia. Obecnie największe szanse na zdobycie zatrudnienia mają specjaliści posiadający kilkuletnie doświadczenie zawodowe. Dużym plusem, a niekiedy już koniecznością, jest(...), świetne zarobki, pakiety socjalne i relokacyjne. 6. Kierowcy Wprawdzie w wielu przedsiębiorstwach transportowych i logistycznych nie ma kto usiąść za kółkiem, jednak część naszych rodaków...

 • Kolej na lepsze czasy

  - Ruch towarowy z dróg musi w większej mierze być przenoszony na kolej, bo ta jest tańsza, mniej kolizyjna i bardziej przyjazna dla środowiska - przekonuje Adam Purwin, prezes zarządu PKP Cargo, w rozmowie z Piotrem Stefaniakiem.

 • Smartfon co rok i 400 minut roamingu w abonamencie

  Od 11 kwietnia klienci Orange będą mogli skorzystać z nowych, jak twierdzi operator, atrakcyjniejszych planów taryfowych.

 • Ze smartfonem za granicą: Będzie taniej, ale to nie znaczy, że tanio

  Operatorzy nie stosują się do unijnych regulacji. To ostatni rok, kiedy mogą zarobić 1 mld zł na roamingu.

 • Grecja numerem jeden wśród kierunków wakacyjnych. Wybiera ją blisko 40 proc. turystów

  Grecja to wakacyjny hit ubiegłego sezonu. Szacuje się, że nawet 39 proc. Polaków od lipca do września na wypoczynek wybrało właśnie ten kierunek. Taki trend powinien się utrzymać także w 2018 roku. Grecja przyciąga turystów coraz lepszą infrastrukturą, nowymi formami aktywnego wypoczynku oraz formatami wakacyjnymi. Największą popularnością cieszą się duże wyspy: Kreta, Rodos, Zakynthos i Korfu. Do łask wracają też Attyka i Peloponez.

 • Zarząd Netii Holdings SA informuje, że od dnia 1 lipca 2001 r. Spółka oferuje abonentom spółek lokalnych, którzy podpiszą z nimi umowę na świadczenie usług w okresie od dnia 1 lipca 2001 r. do dnia 31 lipca 2001 r., nową ofertę promocyjną "Ceny Gwarantowane II" w ramach której proponuje trzy pakiety promocyjne i związaną z nimi ofertę bezpłatnych minut w abonamencie.