• Informacje na temat:

  pałac do remontu

Artykuły na temat: pałac do remontu
 • Pożyczkę bierzemy na lata. Bo chcemy zaspokoić palącą potrzebę albo zakosztować luksusu. Wtedy rzadko myślimy, że za wszystko trzeba zapłacić. A przecież finansowe zobowiązania mogą całkowicie zmienić nasze życie.

 • Polskie pałace i zamki na sprzedaż

  Od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku zakup własnego pałacu, zamku czy dworu zaczyna przeradzać się w modę, swoisty trend, wśród najbogatszych, którzy własną nieruchomość zabytkową zaczynają traktować jako obowiązkową pozycję na swojej liście majątkowej.

 • Wszyscy mamy sąsiadów: w bloku, apartamentowcu czy domu. Niestety, bywa, że wyznają oni zasadę: „Wolnoć Tomku w swoim domku” i skutecznie uprzykrzają nam życie. Można spróbować się z nimi dogadać, a jeżeli się to nie uda, to możemy sięgnąć po stosowne przepisy prawne. Nie musimy godzić się na to, co przeszkadza nam w codziennym życiu.

 • Ratują Pałac Steinertów w Łodzi

  Trwa remont zabytkowego Pałacu Steinertów przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi.

 • Mieszkania wymagające nakładów finansowych mogą odstraszać, jednak warto takim ofertom dobrze się przyjrzeć, gdyż właśnie wśród nich może nam się trafić prawdziwa okazja. Wszystko dlatego, że ceny takich nieruchomości są mocno obniżone.

 • Nieruchomości zabytkowe są na topie

  Utrzymuje się wysoka koniunktura na rynku nieruchomości zabytkowych w Polsce. Wartość transakcji dokonywanych rok rocznie ocenia się na około 75 mln zł, jednak wraz z tymi, przeprowadzanymi w segmencie historycznych obiektów komercyjnych może być ona wielokrotnie większa.

 • Czy warto inwestować w zabytkowe nieruchomości?

  Najwięcej zabytkowych pałaców i zamków w Polsce znajdziemy na Dolnym Śląsku, w Wielkopolsce i na Mazowszu. Stan takich zabytków się poprawia. Z roku na rok przybywa odrestaurowanych obiektów, które pełnią nowe funkcje komercyjne - głównie hotelowe.

 • Domy dla wybranych można znaleźć w całej Polsce

  Najbogatsi klienci często szukają gustownej i luksusowej rezydencji, miejsca gdzie będą mogli odpocząć po męczącej pracy, spędzić miło i atrakcyjne czas. Na rynku nie brakuje ofert domów, które oprócz standardowej kuchni, łazienki, sypialni i małego ogródka, posiadają dodatkowe pomieszczenie tj. basen, saunę, pokoje kąpielowe, sale kinowe (nawet w technologii 3D), siłownie czy małe sale bankietowe. Według danych z portalu otoDom.pl w ofercie jest ponad 5 tys. domów, które są wyposażone w...

 • Inwestycja w zabytkowy dworek to prestiż, ale i niemałe koszty

  Rynek nieruchomości to nie tylko "standardowe" mieszkania i domy. Coraz więcej bogatszych inwestorów decyduje się na zakup zabytkowego dworku, a nawet pałacu.

 • Ekskluzywne nieruchomości - czy Polacy mogą sobie na nie pozwolić?

  Ekskluzywne rezydencje w Polsce to wciąż niszowa strefa ogólnego rynku nieruchomości, która czeka na ożywienie. Według analityków WGN, na jednego kupującego z zasobnym portfelem przypada około 90 ofert nieruchomości luksusowych, takich jak rezydencje, wille, posiadłości z basenem.