• Informacje na temat:

  palpitacja serca

Artykuły na temat: palpitacja serca
 • Przez cały tydzień, a nawet trochę dłużej, rynki poruszały się w chaotyczny sposób, przyprawiając wielu uczestników rynku o palpitację serca. Mimo usilnych starań, nie udało się ustalić kierunku handlu. Czy ostatni dzień tygodnia coś zmieni?

 • Co z tym frankiem?

  Od paru miesięcy szwajcarska waluta wzbudza skrajne emocje, szczególnie wśród kredytobiorców. Frank poszybował prawie pionowo w górę, przekraczając barierę 4 zł, co przyprawiło o palpitację serca sporą część spośród 700 tysięcy kredytobiorców, którzy nieopatrznie kiedyś skusili się na niską ratę kredytu we franku szwajcarskim.

 • To, co się dzieje z gospodarką światową w ostatnim czasie może przyprawić o palpitację serca inwestorów. Kryzys na amerykańskim rynku kredytów hipotecznych podwyższonego ryzyka dotknął przede wszystkim rynek funduszy hedgingowych, z których spora część musiała wstrzymać wypłaty, aby utrzymać płynność. Alternatywą dla inwestorów mogą się stać fundusze inwestycyjne papierów dłużnych inwestujących

 • Początek dzisiejszych notowań mógł doprowadzić posiadaczy akcji do silnych palpitacji serca - w reakcji na wczorajsze głębokie przeceny indeksów na amerykańskich parkietach część inwestorów postanowiła pozbyć się walorów z portfeli w pierwszych minutach handlu sprowadzając giełdowe indeksy na duże minusy (WIG20 -2,9%, mWIG40 i SWIG80 ok. -4,5%).

 • "Gazeta Wyborcza": Przed wakacjami w Europie zatankuj w kraju

  Prognozy dla kierowców są dobre: wakacyjne tankowanie powinno być tańsze niż przed rokiem. Mamy jedne z najniższych cen w Europie. Największa drożyzna panuje w Holandii i Italii - donosi "Gazeta Wyborcza".

 • Po wczorajszej sesji, która przyniosła powszechne rozczarowanie, dzisiaj oczekiwania były dużo mniejsze. Nie tyle jednak za sprawą słabej poprzedniej sesji, ile "dzięki" negatywnej sesji za oceanem.

 • Na tle europejskich rynków początek sesji na WGPW wypadł blado. Wyczuwalny brak świeżego kapitału na parkiecie przyczyniał się do osuwania cen notowanych akcji.

 • Metod wyceny majątku jakiegokolwiek przedsiębiorstwa jest wiele, bardzo wiele: odtworzeniowa, strumieni przyszłych przychodów, uzależniona od pozycji rynkowej....

 • Choć rano WIG20 próbował atakować szczyt hossy z lutego (2 955 punktów), próba ta nie powiodła się. Najwyższy punkt notowań indeks zanotował tuż po otwarciu sesji i było to 5 punktów poniżej rekordowego poziomu. Końcówka sesji przyniosła już zdecydowaną przewagę sprzedających i ostatecznie indeks zakończył dzień spadkiem o 0,5 proc. na poziomie 2 899 pkt.

 • Gdzie dostaniesz kredyt hipoteczny w euro?

  Jeszcze nie tak dawno temu na rynku kredytów hipotecznych rządził niepodzielnie król frank. Frank szwajcarski. Długo władzą się nie cieszył - już w 2009 r. został zdetronizowany przez królową złotówkę, której dość nieśmiało po piętach deptało euro. Sytuacja ta trwa do dzisiaj. Czy osoby, które nie chcą brać kredytu hipotecznego w złotych, mają alternatywę? Sprawdźmy.