• Informacje na temat:

  panorama firm

Artykuły na temat: panorama firm
 • BBC: Polskie stocznie zatrudniają "niewolników" z Korei Płn.

  ...​Brytyjska telewizja BBC wyemitowała program śledczy "Panorama", poświęcony wykorzystywaniu "przymusowych pracowników z Korei Północnej" w Rosji, Chinach i Polsce. Pokazano m.in. nagrane z ukrycia rozmowy o ich pracy w polskich stoczniach.

 • Generalnym wykonawcą, wyłonionym w trybie przetargu, został UNIBEP S.A. Firma rozpoczęła realizację II etapu inwestycji Nordic Mokotów w pełnym zakresie robót wykonawczych.

 • 3000 zł w telesprzedaży!

  W Polsce rocznie w telemarketingu zdobywa doświadczenie zawodowe 250-300 tysięcy nowych osób, a co najmniej 2 miliony Polaków ma doświadczenie w pracy w call center. Jedną z firm, która rozwija swój biznes także poprzez kanał telesprzedaży jest Eniro Polska – właściciel wyszukiwarki lokalnej firm i usług PanoramaFirm.pl.

 • VII Targi eHandlu, czyli święto internetowych sprzedawców

  W dniach 22-23 października Stadion Narodowy w Warszawie opanowany zostanie przez sprzedawców internetowych. Stanie się tak, ponieważ swoje miejsce będzie mieć kolejna już edycja Targów eHandlu. Tym razem jednak oprócz samych Targów organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek.

 • Możemy stracić nawet 400 tysięcy miejsc pracy

  Podsumowanie rynku pracy w 2012 roku Doniesienia o spowolnieniu gospodarczym w krajach Unii Europejskiej negatywnie odbiły się na krajowych firmach. Wśród polskich pracodawców panowała niepewność(...) przestały spadać, a jeśli następowały jakieś zmiany to tylko w górę. - Widoczny był wzrost przysyłanych CV do firm. Jeśli ktoś znajdował zatrudnienie, często otrzymywał gorsze warunki finansowe niż...

 • Najdroższa na świecie superkomplikacja

  Na zdjęciach najdroższy i najbardziej skomplikowany zegarek na świecie. We wtorek na aukcji firmy Sotheby's w Genewie sprzedano zegarek za 21,3 mln dolarów. Nie wiadomo kto jest kupcem...

 • Wywiad z Patrycją Sass-Staniszewską, prezes Izby Gospodarki Elektronicznej oraz z Sebastianem Christowem, dyrektorem Departamentu Gospodarki Elektronicznej w Ministerstwie Rozwoju.

 • Kongres 590 - najważniejsze wydarzenie gospodarcze roku

  Ponad trzy tysiące osób ma wziąć udział w Kongresie 590, który rozpoczął się dzisiaj w Rzeszowie. Podczas drugiej edycji wydarzenia zaplanowano wystąpienia prezydenta Andrzeja Dudy, premier Beaty Szydło i wicepremierów: Mateusza Morawieckiego, Piotra Glińskiego i Jarosława Gowina. Kongres będzie najważniejszym polskim wydarzeniem gospodarczym tego roku. i potrwa do 17 listopada.

 • Varso Tower - najwyższy budynek w Polsce!

  Varso Tower - tak będzie się nazywał najwyższy w Polsce wieżowiec. Nowa inwestycja biurowa HB Reavis powstanie przy ul. Chmielnej w Warszawie.

 • Innowacyjna technologia, funkcja edukacyjna obiektu oraz pamięć o historii i tożsamości miejsca - za takie połączenie Park Edukacyjny 12C w Zabrzu otrzymał wyróżnienie Marszałka w konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego 2017. Wartość obiektu będącego częścią Muzeum Górnictwa Węglowego wynosi 8 mln zł netto. Za jego realizację odpowiada polska spółka technologiczna Qumak S.A.