• Informacje na temat:

  pap kopalnia knurów

Artykuły na temat: pap kopalnia knurów
 • Akcja pożarowa w kopalni JSW Knurów-Szczygłowice

  Akcję pożarową ogłoszono w czwartek rano w należącej do Jastrzębskiej Spółki Węglowej kopalni Knurów-Szczygłowice - podała spółka. To efekt niebezpiecznego wzrostu stężenia tlenków węgla w jednej z niepracujących od 28 stycznia ścian wydobywczych.

 • Punkty konsultacyjne, w których pracownicy kopalni Makoszowy w Zabrzu mieli dowiadywać się o możliwościach podjęcia pracy w innych zakładach, po uruchomieniu w poniedziałek rano zostały zablokowane przez górników i związkowców.

 • W kopalni Makoszowy pod ziemią protestuje pięć osób

  W podziemnym proteście, jaki rozpoczął się w czwartek w zabrzańskiej kopalni Makoszowy, uczestniczy pięć osób - podała Spółka Restrukturyzacji Kopalń (SRK), do której należy zakład. Wcześniej związkowcy mówili o co najmniej 10 protestujących i zapowiadali rozszerzenie protestu. PO o proteście górników w kopalni Makoszowy: Kolejna porażka rządu

 • Protest górników z kopalni Makoszowy przed SRK; spółka zapewnia, że nikt nie straci pracy

  Ok. 150 pracowników zabrzańskiej kopalni Makoszowy protestowało we wtorek przed bytomską siedzibą Spółki Restrukturyzacji Kopalń (SRK) w obronie kopalni, która z końcem roku ma zaprzestać wydobycia węgla. Spółka zapewnia, że każdy pracownik Makoszów otrzyma ofertę pracy w innej kopalni.

 • Załoga JSW uznała, że zarząd kopalni trzeba odwołać

  - Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej utracił wiarygodność i powinien zostać odwołany - uznała załoga spółki w zorganizowanym przez związki sondażowym referendum. Władze kopalni wskazują, że było ono nielegalne.

 • W drugim dniu strajku w kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) związkowcy wyruszyli do Warszawy na spotkanie z radą nadzorczą spółki. Zarząd JSW wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że strajk jest nielegalny.

 • Zysk netto JSW wyniósł 312,1 mln zł

  Zysk netto Jastrzębskiej Spółki Węglowej, przypadający na akcjonariuszy jednostki dominującej, wyniósł w czwartym kwartale 2018 roku 312,1 mln zł wobec 748 mln zł rok wcześniej - podała spółka w raporcie rocznym. Konsensus PAP Biznes zakładał 335,6 mln zł zysku.

 • Kurs JSW w dół o ponad 15 procent po informacjach o możliwej emisji akcji

  Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW) może wymagać dokapitalizowania w postaci nowej emisji akcji, z prawem poboru dotychczasowych akcjonariuszy - poinformował w środę PAP minister energii Krzysztof Tchórzewski. Zastrzegł, że nie jest to jeszcze przesądzone. Na zamknięciu GPW akcje spółki kosztowały 14,95 zł (spadek o 13,1 proc.) przy obrocie 20 mln walorów.

 • Emisja ratunkowa na 300-500 mln zł - Tobiszowski, ME

  JSW z zapowiedzianej na 2017 r. emisji akcji planuje pozyskać 300-500 mln zł - powiedział w sejmie wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski.

 • ME: Audyt w JSW potwierdził m.in. nadmierne zadłużenie spółki

  Doprowadzenie do nadmiernego zadłużenia Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW), wysokie wydatki m.in. na usługi doradcze i sponsoring oraz nietrafione inwestycje - to niektóre wnioski z audytu, przeprowadzonego na zlecenie resortu energii w spółce.