• Informacje na temat:

  para wodna

Artykuły na temat: para wodna
 • Hotelowy Concierge - specjalista od luksusu w standardzie

  Stolik z widokiem na ogród w ulubionej restauracji, samochód zastępczy, rekomendacja miejsc i zabytków, które na pewno warto zobaczyć, a przy tym wyłącznie żółte kwiaty w pokoju, nowa koszula ze spinkami wysadzanymi bursztynami albo fajka wodna z dużą ilością melasy dostarczona na zamówienie zaraz po północy - to tylko przykładowe zadania, jakie z przyjemnością zrealizuje dla Państwa hotelowy...

 • Jakie oszczędności daje ogrzewanie domu kominkiem z płaszczem wodnym?

  Kominki z płaszczem wodnym są powszechnie uważane za jeden z najbardziej ekonomicznych sposobów ogrzewania domów o powierzchni nieprzekraczającej 250 mkw. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym możemy efektywnie i tanio ogrzać cały dom, a dodatkowo wodę. Drewno jest przecież łatwo dostępnym i tanim paliwem, którego wykorzystanie może znacząco zmniejszyć koszty ogrzewania.

 • Czy w pracy możesz palić e-papierosa?

  Nie zawierają tytoniu, a osoby korzystające z nich wydychają parę wodną. Tak mówią producenci. Mowa o e-papierosach. Nie obejmuje ich ustawowy zakaz palenia, bo nie wydzielają dymu. Nie oznacza to jednak, że można ich bezkrytycznie używać w sklepie czy biurze - mówi Informacyjnej Agencji Radiowej Piotr Wojciechowski z Kancelarii Prawa Pracy.

 • Zakończył się jeden z najważniejszych etapów budowy nowego bloku energetycznego 1075 MW w Elektrowni Kozienice (Mazowieckie). Specjaliści przeprowadzili udaną próbę wodną kotła. Nowy blok ma być gotowy w II kwartale 2017 r.

 • Tydzień temu byłam w salonie fryzjerskim. Po umyciu głowy fryzjerka wytarła mi włosy ręcznikiem zdjętym z kaloryfera. Był suchy, ale jestem pewna, że nieprany. Byłam tak zaskoczona, że wtedy nie zaprotestowałam. Jednak teraz cały czas zastanawiam się, czy takie postępowanie jest dopuszczalne? Czy salony nie powinny się stosować do jakichś zasad higieny? Grażyna z Ciechanowa.

 • Śledztwo ws.cofnięcia dofinansowania geotermii toruńskiej

  Wszczęto śledztwo w sprawie cofnięcia w 2008 r. dofinansowania Fundacji Lux Veritatis na poszukiwania wód geotermalnych w Toruniu. Według zawiadomienia ministra środowiska, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej stracił w tej sprawie niemal 5 mln zł.

 • ...(przygotuj spis uszkodzonych rzeczy, określ ich wartość) i je udokumentuj. Zrób zdjęcia zniszczeń oraz źródła wycieku. Zbieraj rachunki, faktury, para gony za wydatki na re mont. Protokół zniszczeń zrób...

 • Raport bieżący nr 10/2017 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Działając zgodnie z par. 38 ust. 1 pkt...

 • Fala zwolnień ruszy za cztery lata. Zagrożonych jest 60 proc. zawodów

  ...niż to, że dotrzyma on słowa o niezdehumanizowaniu aparatu porządku publicznego. Zdaniem twórców raportu "The Future of Jobs" ludzkość stoi w przedsionku czwartej rewolucji przemysłowej. Pierwsza...

 • Firmy operujące na rynku rur mogły być obiektem zazdrości innych podsektorów branży stalowej. Opóźnienia w inwestycjach uderzyły jednak w producentów trzymających moce wytwórcze pod parą.