• Informacje na temat:

  park rozrywki pod warszawą

Artykuły na temat: park rozrywki pod warszawą
 • Spieszmy się jechać na urlop. Nadchodzi kres płatnego wypoczynku?

  ...prawodawstwa urlopy. W Polsce pierwszy prawdziwy urlop robotnikom i inteligentom zagwarantowała ustawa wprowadzona przez Sejm Ustawodawczy w 1922 r. Podpisany przez marszałka Wojciecha Trąmpczyńskiego akt(...) r. dwutygodniowy płatny urlop otrzymali wszyscy Francuzi. Z płatnego urlopu robotnicy nie korzystali tak jak my dziś. Biedota zostawała w domach lub próbowała podejmować w czasie urlopu pracę dorywczą...

 • W Polsce przybywa powierzchni handlowych

  Całkowita podaż nowoczesnych powierzchni handlowych w Polsce wynosi 13 mln mkw., z czego na centra handlowe przypada 9,29 mln mkw., na parki handlowe - 1,45 mln mkw., na wolnostojące obiekty handlowe 2,07 mln mkw., a na centra wyprzedażowe 209 000 mkw.

 • Wrocławski rynek mieszkaniowy - sprawdzamy ceny

  Wrocław to trzeci (po Warszawie i Krakowie) największy rynek nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Cechuje się bogatą ofertą, zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym oraz dużym zróżnicowaniem cenowym.

 • Spółka Unidevelopment otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę I etapu Osiedla 360° na warszawskim Gocławiu i w najbliższych dniach rozpocznie prace na terenie inwestycji. Powstanie tu 118 funkcjonalnych lokali z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz terenów rekreacyjnych nad Jeziorkiem Balaton. Oferta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów.

 • Grupa ROBYG: 350 mln zł przychodu po trzech kwartałach 2017 Rok 2018 z potencjałem wysokich uznań w przychodach Grupa ROBYG narastająco po trzech kwartałach 2017 roku odnotowała przychody w wysokości 350 mln zł, a zysk netto przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej wyniósł 47 mln zł.

 • Ronson Development odkupi od Global City Holdings dwa pierwsze etapy projektu mieszkaniowego Nova Królikarnia z infrastrukturą towarzyszącą za 83,8 mln zł. Ronson będzie mieć ponadto opcje odkupu pozostałych etapów tej prestiżowej inwestycji realizowanej na warszawskim Mokotowie za łączną cenę 78,9 mln zł. Projekt Nova Królikarnia będzie mieć pozytywny wpływ na przychody i zyski Grupy Ronson już od drugiego kwartału 2018 r., a także w latach następnych.

 • Konkurencja dla galerii

  Brak planowania przestrzennego i architektonicznego w polskich miastach doprowadził do tego, że ruch na ulicach handlowych polskich miast praktycznie zamarł. Co zrobić, żeby odzyskały dawny blask?

 • Equilis inwestuje w Polsce - pierwszy projekt zrealizuje wspólnie z Acteeum

  Jeden z największych belgijskich deweloperów komercyjnych i mieszkaniowych rozpoczyna działalność w Polsce. Pierwszą znaczącą inwestycją Equilis w Polsce będzie centrum handlowe Galeria Chełm, które powstanie w formule joint-venture z Acteeum Group.

 • Kawalerka w Warszawie za jeden metr domu w Monako

  W stolicy Mołdawii czy Macedonii za 120-metrowy apartament w centrum stolicy trzeba zapłacić równowartość ponad 500 tys. zł złotych. W Monako taki budżet wystarczyłby na zakup zaledwie trzech metrów lokalu o wysokim standardzie. Warszawa pod względem kosztu zakupu ekskluzywnego mieszkania znajduje się dopiero na 19. miejscu w Europie, z ceną metra na poziomie 15 tys. zł. W ciągu roku stolica

 • Hossa się skończyła, możliwości jeszcze nie

  Nieruchomości to najlepsza forma inwestowania pieniędzy. Nie jest zarezerwowana tylko dla najbogatszych, a może przynieść zaskakujące zyski.