• Informacje na temat:

  park zabaw pod warszawą

Artykuły na temat: park zabaw pod warszawą
 • Czym kuszą dziś kompleksy biurowe?

  Przed wyjazdem na konferencję można oddać garnitur do czyszczenia, po pracy skorzystać z fitness, umyć auto w pobliskiej myjni, skorzystać z przychodni zdrowia, kupić kwiaty w kwiaciarni czy też pójść na dobry obiad - a wszystko w jednym budynku. Tak coraz częściej dzieje się w nowoczesnych biurowcach, które wyrastają w stolicy i na innych wiodących rynkach w Polsce. Rywalizują nie tylko cenami najmu i lokalizacją, ale także pakietem usług, które oferują.

 • Spółka Unidevelopment otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę I etapu Osiedla 360° na warszawskim Gocławiu i w najbliższych dniach rozpocznie prace na terenie inwestycji. Powstanie tu 118 funkcjonalnych lokali z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz terenów rekreacyjnych nad Jeziorkiem Balaton. Oferta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów.

 • Polnord SA, jeden z największych deweloperów w Polsce, obchodzący w tym roku swoje 40-lecie, rozpoczął sprzedaż mieszkań w ramach drugiego etapu osiedla Fotoplastykon w Gdańsku. Na klientów czeka 161 lokali, które powstaną w trzech kameralnych budynkach - dwóch czteropiętrowych i jednym trzypiętrowym.

 • Miejskie blokowiska. Polacy je porzucą?

  Wielka płyta, czyli mieszkania budowane w czasach PRL ciągle - mimo szeregu niedostatków - cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Nie ulega jednak wątpliwości, że standard tych obiektów odbiega od tego, którym cechuje się obecne budownictwo. Jednak w wielkiej płycie - wg szacunków - żyje około 12 mln Polaków.

 • Inwestycje typu "Miasto w mieście" - czy warto?

  Urbaniści od lat poszukują sposobu na ukierunkowanie chaotycznego rozwoju polskich miast. Jednym z ciekawszych pomysłów są inwestycje typu "Miasto w mieście" - z założenia samowystarczalne osiedla z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Na czym dokładnie polega ta idea i czy ma ona szansę sprawdzić się w praktyce? Odpowiada serwis Homla.pl.

 • Jakie mieszkanie najlepiej kupić na wynajem?

  Zakup mieszkań na wynajem stał się w ostatnich latach bardzo popularną formą lokaty kapitału. Z jednej strony jest to lokata dość bezpieczna (ceny mieszkań zmieniają się wolniej, niż ceny akcji, walut, złota czy udziałów w funduszach inwestycyjnych). Z drugiej strony w długim okresie (ponad 10 lat) daje zwykle większe zwroty niż obligacje bankowe czy lokata. Pojawia się jednak podstawowy problem

 • Nieruchomości, które dadzą zarobić

  Po powrocie z pracy w wielotysięcznym mieście najłatwiej odpocząć w mieszkaniu lub domu na obrzeżach. W wielu aglomeracjach taki wybór pozwala wydać nawet o 50 proc. mniej niż w centrum. Chcąc ponadto spędzać wakacje we własnej nieruchomości warto rozejrzeć się za taką która przyniesie nawet 9 proc. dochodu pod nieobecność właściciela.

 • Mieszkanie bez balkonu tańsze

  Mieszkanie bez balkonu bardzo trudno sprzedać. Podobnie jest z mieszkaniem na parterze, które nie ma ogródka. Gdy lokal jest w jeden z tych elementów wyposażony, cena wzrasta nawet o 20 tys. zł. Najważniejsze z punktu widzenia ceny jest jednak to, czy mieszkanie ma własny garaż.

 • Dwa plus dwa? To zależy czy sprzedaję, czy kupuję

  Szejk Mohammed powiedział niegdyś "Dubaj musi być numerem 1. Nie tylko w regionie, ale na całym świecie". Władze Dubaju realizują tę myśl kierując się przekonaniem, że wszystko musi być "naj". Najwyższy budynek, największe centrum handlowe, największe lotnisko, czy nawet największa flaga.

 • Za kilka milionów złotych można kupić dobrze prosperujący pensjonat

  Masz dość życia w dużym mieście albo pracy w korporacji? A może po prostu szukasz dodatkowych źródeł dochodu? Rozwiązaniem może być inwestycja we własny hotel lub pensjonat. Aby zarabiać na wynajmie pokoi, organizacji wesel i konferencji czy prowadzeniu SPA i restauracji potrzeba kapitału na poziomie co najmniej miliona złotych. Zakup gotowego obiektu to zwykle koszt kilku milionów.