• Informacje na temat:

  paweł tamborski jaki jest

Artykuły na temat: paweł tamborski jaki jest
 • Szef warszawskiej giełdy Paweł Tamborski podał się do dymisji!

  Prezes Giełdy Papierów Wartościowych Paweł Tamborski podał się do dymisji - ustaliła "Rzeczpospolita". Będzie pełnić obowiązki do końca roku. Na razie nie wiadomo kto go zastąpi.

 • Prezes warszawskiej giełdy Paweł Tamborski wyprowadzony przez CBA!

  CBA na polecenie prokuratury zabezpiecza dokumentację w Ministerstwie Skarbu Państwa i na Giełdzie Papierów Wartościowych w śledztwie ws. nieprawidłowości przy prywatyzacji Ciech SA - podała w środę Prokuratura Apelacyjna w Warszawie. Paweł Tamborski, prezes GPW, opuścił budynek giełdy w towarzystwie funkcjonariuszy CBA.

 • Prezes GPW Paweł Tamborski poinformował, że Giełda zdecydowało o skoncentrowaniu się na indeksie WIG 20, który będzie instrumentem bazowym dla pochodnych.

 • Lotos wkrótce będzie mieć nowego prezesa?

  - Rada nadzorcza Grupy Lotos niedługo poinformuje, czy widzi możliwość dalszej współpracy z zarządem Lotosu i prezesem Pawłem Olechnowiczem - poinformował w Sejmie Dawid Jackiewicz, minister skarbu.

 • Nasza giełda jeszcze nigdy nie była tak mocna

  Grupa GPW osiągnęła w pierwszym kwartale tego roku najwyższe w historii przychody; wyniosły one 88,2 mln zł - poinformowała w czwartek spółka. Na przełomie września i października planowane jest uruchomienie rynku instrumentów pochodnych opartych na cenie energii elektrycznej.

 • Zagrożona jest kwota 284 mln złotych - minister cyfryzacji

  - Odwołanie dyrektora Centralnego Ośrodka Informatyki było spowodowane brakiem gwarancji zakończenia rozpoczętych tam projektów przy obecnym kierownictwie - powiedziała minister cyfryzacji Anna Streżyńska. Poinformowała, że zagrożona jest kwota 284 mln zł.

 • Ekonomista Nasdaq: Polski rynek finansowy poczynił wielkie postępy. Problemem jest dostęp do informacji

  Mimo decyzji o brexicie trwają prace nad fuzją giełd w Londynie i Frankfurcie. Także CEESEG, połączone giełdy praska i wiedeńska, dokupiły akcje tej pierwszej do blisko stu procent. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zarzuciła przed ponad dwoma laty plany połączenia z Wiedniem. Tymczasem współpraca parkietów nie musi się kłócić z budową giełd narodowych.

 • Debiut Banku Pocztowego i nowe instrumenty finansowe będą napędzać GPW w tym półroczu

  Oferta publiczna Banku Pocztowego będzie najważniejszym wydarzeniem na Giełdzie Papierów Wartościowych w drugim półroczu 2015 r. Władze giełdy liczą, że dzięki niemu, a potem dzięki debiutowi Poczty Polskiej, wzrośnie zainteresowanie inwestorów indywidualnych inwestowaniem. Rynek będzie rósł także dzięki nowym instrumentom na Towarowej Giełdzie Energii oraz listom zastawnym.

 • Prof. M. Wierzbowski: Czeka nas słaby rok dla GPW

  2015 rok nie był łatwy zarówno dla inwestorów, jak i dla samej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie - ocenia wiceprezes Rady Giełdy prof. Marek Wierzbowski. Słabe zachowanie rynku wynika m.in. z marginalizacji roli OFE, awersji inwestorów indywidualnych do ryzyka oraz czynników politycznych.

 • PZU donosi do CBA na swojego wiceprezesa. Bo miał jeździć ferrari spółki odszkodowawczej

  PZU złożyło do Centralnego Biura Antykorupcyjnego doniesienie na swojego wiceprezesa Sebastiana Klimka. Jak się nieoficjalnie dowiedział dziennikarz RMF FM, chodzi o luksusowe ferrari, którym jeździ Klimek.