• Informacje na temat:

  paybynet

Artykuły na temat: paybynet
 • Zakupy w sieci Polakom najlepiej udają się w pracy

  Na poniedziałek przypada najwięcej transakcji w sklepach internetowych - wynika z danych przygotowanych dla "Rzeczpospolitej" przez system e-płatności PayByNet, prowadzony przez Krajową Izbę(...) jeśli złożą zamówienie w piątek, to paczka nie zostanie wysłana od razu, co wydłuża oczekiwanie - mówi Anna Korzycka, kierownik Działu PR Merlin.pl. Jak podaje PayByNet, obserwując ruch na stronach...

 • W niektórych urzędach można już płacić bezgotówkowo

  Już w co drugim polskim urzędzie możemy płacić bezgotówkowo - wynika z analizy Krajowej Izby Rozliczeniowej. Minął rok od startu programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej, realizowanego przez KIR we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii.

 • BIG InfoMonitor: Co czwarty student i co siódma studentka myślą o założeniu firmy

  ...umożliwiającego płacenie online. Pomocny może okazać się, stworzony przez Krajową Izbę Rozliczeniową - PayByNet. - Jest to rozwiązane korzystne zarówno dla sprzedawcy, jak i nabywcy. Niewątpliwym udogodnieniem w Paybynet jest automatyczne uzupełnianie danych do przelewu, co chroni obie strony przed popełnieniem błędu - zapewnia Artur Wojtczuk, dyrektor linii biznesowej płatności internetowe w KIR...

 • Nowoczesne płatności wreszcie wkraczają do urzędów

  Ministerstwo Rozwoju razem z Krajową Izbą Rozliczeniową ruszyło z szerokim programem, dzięki któremu w urzędach będzie można płacić kartą i telefonem.

 • 500 urzędów akceptuje płatności bezgotówkowe

  Do zeszłego tygodnia już 500 urzędów administracji publicznej przyjmuje płatności bezgotówkowe. Od rozpoczęcia programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej, realizowanego przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową (KIR) minęły nieco ponad cztery miesiące.

 • Raport: W poniedziałki wydajemy najwięcej w sklepach internetowych

  Polacy nie zostawiają na koniec tygodnia zakupów internetowych. Najwięcej transakcji online w e-sklepach zawieramy w poniedziałki, w pierwszej połowie dnia (najpewniej będąc w pracy).

 • Kupujesz w sieci? Poznaj swoje nowe prawa

  25 grudnia zasady regulujące obrót w e-handlu zmieniają się na korzyść kupujących. Nowe przepisy wydłużą okres na odstąpienie od zakupu, łatwiej będzie też zwrócić towar, z którego nie będziemy zadowoleni. Ta informacja może być szczególnie przydatna dla ok. 12,5 mln polskich internautów, którzy regularnie odwiedzają e-sklepy.

 • Nowoczesne urzędy bez gotówki

  W grudniu 2016 r. liczba aktywnych użytkowników logujących się do banku z wykorzystaniem urządzenia mobilnego (telefonu lub tabletu) wynosiła 7,7 mln. Do tej pory popularność płatności bezgotówkowych w bankach nie szła w parze z płatnościami w urzędach. Tymczasem badania ankietowe dowodzą, że Polacy chcieliby płacić mobilnie w urzędach państwowych, lecz nie mają takiej możliwości.

 • W urzędzie zapłacisz kartą i telefonem

  W urzędach łatwiej będzie zapłacić bezgotówkowo i to nie tylko kartą.

 • Bankowe ID ułatwi życie Polaków

  Już w drugiej połowie roku pojawi się nowy sposób, którym będzie można zalogować się zarówno do instytucji publicznych jak i firm komercyjnych. W praktyce zniknie konieczność zapamiętywania ogromnej liczby haseł dostępowych. Nieco później będzie można korzystać z "podpisu w chmurze" - zapowiada Piotr Alicki, prezes Krajowej Izby Rozliczeniowej w rozmowie z Moniką Krześniak-Sajewicz