• Informacje na temat:

  pbg onet

Artykuły na temat: pbg onet
 • Zarząd Spółki GRUPA ONET.PL S.A. w związku z odbyciem NWZA Spółki, które w dniu 27 lutego 2002 roku dokonało zmian w składzie Rady Nadzorczej Spółki...

 • Wciąż bardzo spokojnie i z relatywną siłą do giełd zagranicznych rozpoczęli handel w poniedziałek inwestorzy na GPW. Pomimo wyraźnej piątkowej przeceny za oceanem oraz dużych spadków giełd azjatyckich skala cofnięcia głównych indeksów w Warszawie tylko nieznacznie przekroczyła pół procent. Wpływ na leniwy handel przechodzący w marazm miał na pewno fakt zamknięcia z powodu święta głównego rynku giełdowego w Europie, czyli Londynu. W miarę upływu czasu miejsce początkowej niepewności zajmować...

 • Nasza giełda po raz kolejny z rzędu wytrzymała test odporności na nieprzychylne doniesienia napływające z zewnątrz. Ze względu na dość drastycznie zaniżone obroty test ten jednak trudno uznać za wiarygodny.

 • Spółki surowcowe, budowlane i technologiczne mają największy potencjał wzrostu - uważają analitycy giełdowi. Na drugim biegunie znalazły się banki.

 • - Chociaż liczby tego nie odzwierciedlają, to biorąc pod uwagę niesprzyjające otoczenie rynkowe, wyniki finansowe spółek giełdowych za II kwartał 2012 roku oraz ich fundamenty można ocenić pozytywnie. Jak zachowywały się poszczególne sektory i które z nich mają dobre perspektywy?

 • Podobnie jak ostatnie sesje również piątkowe notowania na warszawskim parkiecie potwierdziły rosnącą nerwowość i zmienność nastrojów wśród giełdowych graczy. Nawet publikacja danych o lepszych nastrojach wśród niemieckich przedsiębiorców w Niemczech nie była w stanie zapewnić spokojnego przebiegu sesji przed południem na europejskich parkietach, w tym także w Warszawie.

 • Zarząd Komisaryczny Banku Częstochowa SA informuje, że w dniu 12 października 2001 r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Banku Częstochowa...

 • Zarząd spółki BRE Bank SA podaje do wiadomości, że, zgodnie z uchwałą w sprawie pokrycia straty za rok 2002 oraz w sprawie pokrycia straty z lat poprzednich...

 • Ranking rekinów giełdowych

  Łączna wartość portfela inwestycyjnego 77 największych prywatnych inwestorów giełdowych (o wartości portfela powyżej 50 mln PLN) wyniosła na koniec września bieżącego roku 33,7 mld PLN. W ciągu ostatnich 6 miesięcy, grupa ta zwiększyła swoje zaangażowanie na GPW o blisko 6 mld PLN. Oznacza to ponad 20 procentową dynamikę.

 • Banki się łączą, następni już się szykują

  Banki-matki Santander oraz KBC ogłosiły, że zamierzają połączyć działające w Polsce banki-córki: BZ WBK oraz Kredyt Bank. Do transakcji ma dojść w drugiej połowie 2012 roku. Będzie to jedna z największych w Polsce transakcji zaliczanych do kategorii M&A (fuzje i przejęcia), ale z pewnością nie ostatnia duża w tym roku. Łączenie sił w biznesie, to lek na kryzys.