• Informacje na temat:

  peka sa 24

Artykuły na temat: peka sa 24
 • Polskie pielęgniarki: Pracują na dwóch etatach, ale i tak muszą dorabiać prywatnymi wizytami

  .... Pracując na moim oddziale, trzeba mieć co najmniej kurs kwalifikacyjny z anestezjologii i intensywnej opieki. Dobrze, jak jest jeszcze chirurgiczny. Na to wszystko trzeba znaleźć czas, a doba ma tylko 24(...) odreagowanie, przychodzimy do pracy, ale nikogo nie interesuje, jak się czujesz czy to, że zeszłaś akurat przed chwilą z 24-godzinnego dyżuru. Staramy się same sobie pomagać, nawet 15 min drzemki...

 • Kto spuszcza powietrze z bitcoina?

  Każda bańka cenowa kiedyś pęka, ale po każdej zostaje coś więcej niż zrujnowani inwestorzy. Co zostanie nam po Bitcoinie? Najprawdopodobniej jeszcze bardziej cyfrowy świat. Ceny bitcoinów wzrosły w ubiegłym roku, od 1 tys. USD do poziomu ok. 20 tys. USD.

 • ...atrakcyjna, mnie ma 24 godziny na dobę, jestem jak pogotowie. Czasem marzę o dwóch dniach samotności. Najlepiej nad morzem. Z psem coraz gorzej, ale uparłam się, że ma się nim zająć mąż. Wystarczy, że ja...

 • Bijemy rekord. Ponad 40 mln pasażerów na polskich lotniskach

  Porty lotnicze w Polsce jeszcze nigdy nie rosły tak szybko. W ubiegłym roku przekroczyły razem magiczną granicę 40 mln pasażerów. W porównaniu z ubiegłym rokiem oznacza to, że polskie porty obsłużyły o ponad 6 mln pasażerów więcej, a wzrost w skali roku wyniósł ok. 17,7 procent - pokazały wyliczenia Fly4free.pl.

 • Dlaczego Solaris nie został w polskich rękach? Ustępująca prezes: PFR nie był zainteresowany przejęciem całości firmy

  - Wierzymy, że firma się rozwinie. Ale teraz proszę pytać CAF o szczegóły. My sprzedaliśmy udziały. Odcinam pępowinę i już nie mogę się więcej wtrącać. To moja decyzja. Hiszpanie proponowali mi, żebym została prezesem zarządu, ewentualnie członkiem nadzorczej lub doradcą firmy. Powiedziałam: Nie - mówi w rozmowie z "DGP" ustępująca prezes firmy, Solange Olszewska.

 • 18 czerwca tego roku na EUR/USD notowano poziomy rzędu 1,1430, mniej więcej tak, jak w połowie maja (wtedy były nieco wyższe). Później rozwinął się trend spadkowy, za którego potwierdzenie uznać można np. szczyty z 10 i 13 lipca, wynikające z euforii na rzecz euro, wywołanej porozumieniem greckim.

 • Enion: Chwyt poniżej pasa?

  Enion nie opóźnia odpowiedzi na wnioski klientów ws. bonifikat za przerwy w dostawach prądu - zapewnił wczoraj koncern energetyczny. URE bada sprawę i zapowiada surowe egzekwowanie prawa w stosunku do firm, które tego typu wnioski rozpatrują dłużej niż 30 dni.

 • Zarząd SYMBIO POLSKA S.A. z siedzibą w Warszawie, działając w oparciu o postanowienia punktu 16 Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 293/2010 Zarządu Giełdy Papierów...

 • Firma Enion, której klienci z woj. śląskiego i małopolskiego w styczniu przez wiele dni nie mieli prądu, postuluje taką nowelizację Prawa energetycznego, by było jednoznaczne, że bonifikaty za brak energii należą się odbiorcom niezależnie od przyczyn awarii.

 • Dzisiejsze gazety pełne są relacji z wczorajszych dramatycznych notowań na GPW. Kilkanaście lat temu można byłoby powiedzieć, że to jest sygnał do kupna akcji.