• Informacje na temat:

  pekao24 bankowość elektroniczna

Artykuły na temat: pekao24 bankowość elektroniczna
 • Problemy klientów Pekao z zalogowaniem się do systemów bankowości elektronicznej

  Klienci Pekao mogą mieć kłopoty z zalogowaniem się do systemów bankowości elektronicznej. To kolejny bank, który w nowym roku ma problemy techniczne. Dziś z awarią zmagał się również ING Bank Śląski.

 • Profile Zaufane można zakładać za pośrednictwem nie tylko banków

  Kolejny polski bank umożliwił założenie Profilu Zaufanego za pośrednictwem swojego systemu transakcyjnego. Taką możliwość uzyskali właśnie klienci Banku Pekao SA. Profil Zaufany pozwala w e-urzędach składać wnioski i załatwiać sprawy przez internet. Kierowcy mogą również sprawdzać online liczbę punktów karnych. Dzięki nim można załatwiać sprawy urzędowe i sprawdzać punkty karne przez internet.

 • Zobacz najlepsze projekty w branży mobile 2016 roku! Mobile Trends Conference & Awards już w marcu!

  Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży mobile, czy też po prostu jesteś pasjonatem nowych technologii, koniecznie bądź w Krakowie w dniach 8-10 marca 2017 r. W tych dniach odbędzie się Mobile Trends Conference 2017, największa konferencja branżowa w Polsce. 8 marca natomiast prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards powędrują do najlepszych projektów mobilnych minionego roku!

 • Banki: Przestępcy podrzucili bankowcom wirusa

  Klienci co najmniej pięciu polskich banków muszą uważać, gdy robią przelewy w sieci - ostrzega "Dziennik Gazeta Prawna".

 • Pekao, które w 2006 roku sprzedało kredyty mieszkaniowe za 2,62 mld zł, czyli o 57,1 proc. więcej niż rok wcześniej, liczy, że w 2007 roku dynamika sprzedaży nie będzie słabsza - poinformował w wywiadzie Paweł Beym, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Pionie Bankowości Detalicznej.

 • W weekend z tych bankomatów pieniędzy nie wybierzesz

  W weekend 11-12 czerwca problemy z wypłatą gotówki oraz płaceniem kartami będą mieć klienci: ING Banku, BZ WBK, mBanku, Multibanku, PKO BP oraz Nordei. A klienci Pekao SA nie skorzystają z usług internetowych. Powodem są przerwy techniczne w bankach.