• Informacje na temat:

  pendolino koszt zakupu

Artykuły na temat: pendolino koszt zakupu
 • Jakie są obowiązki świadka?

  ...przedstawić w sekretariacie odpowiedniego wydziału sądu zaświadczenie od pracodawcy, potwierdzające potrącenie z pensji. Przysługuje też Pani zwrot kosztów podróży z miejsca zamieszkania do sądu oraz ewentualnego noclegu i utrzymania. Jednak otrzyma Pani zwrot za przejazd najtańszym środkiem transportu, czyli np. cenę biletu tanich kolei (TLK) a nie pendolino. Wystarczy, że pokaże Pani bilet...

 • W niedzielę pociągi pendolino zaczną regularnie wozić pasażerów

  14 grudnia pociągi pendolino rozpoczną regularne przewozy pasażerskie. Dzięki nim podróż z Warszawy do Krakowa i Katowic będzie trwała ok. 2,5 godziny, do Trójmiasta blisko 3 godz., a do Wrocławia - 3 godz. 40 minut. Pendolino mają jeździć powyżej 160 km/h.

 • Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju nie zajmie się sprawą decyzji PKP Intercity o nakładaniu kary 650 zł na osoby, które, nie mając biletu na EIC Premium (pendolino), będą chciały kupić go w pociągu.

 • Bilety na Pendolino od 49 do 189 złotych. Nie będzie sprzedaży na pokładzie

  Przedsprzedaż biletów na połączenia EIC premium ruszy za miesiąc. PKP Intercity ujawniło ceny biletów: od 49 złotych do 189 złotych w najdłuższej relacji tuż przed odjazdem. Nie będzie można kupić biletu na pokładzie pociągu.

 • Przewozy Regionalne muszą się spieszyć

  Jeżeli w I kwartale 2015 r. nie dojdzie do porozumienia z wszystkimi samorządami ws. restrukturyzacji Przewozów Regionalnych, to po tym czasie będzie trudniej uruchomić rezerwę 750 mln zł na oddłużenie i restrukturyzację spółki - twierdzi szefowa MIR Maria Wasiak.

 • Rząd mięknie w sprawie horrendalnych stawek

  - Brak możliwości zakupu biletów w pociągu pendolino wynika z wymogów bezpieczeństwa - mówił w czwartek w Sejmie wiceminister infrastruktury i rozwoju Zbigniew Klepacki. Dodał, że wysokość kary - 650 zł - za brak biletu przed rozpoczęciem podróży jest "do przemyślenia".

 • Od 16 listopada obowiązują nowe przepisy PKP Intercity. Zgodnie z nimi opłata za wydanie biletu przez konduktora na pokładzie pociągów tego przewoźnika nie jest pobierana od biletu, ale od każdej osoby, który ją obejmuje. Niezmienny pozostaje jej poziom, czyli 10 zł.

 • Pierwszy pociąg Pendolino ma przyjechać do Polski na testy w przyszły poniedziałek. Kolejarze wciąż nie mają wszystkich gwarancji potrzebnych do sfinansowania inwestycji. PKP Intercity musiało ponownie rozpisać przetarg na udzielenie takich gwarancji.

 • Nowak: Nie ma zagrożeń dla finansowania Pendolino

  Nie ma żadnego zagrożenia dla finansowania pociągów pendolino - zapewnił w poniedziałek minister transportu Sławomir Nowak. Dodał, że PKP "dopina szczegóły finansowania tych pociągów".

 • Pierwszy pociąg Pendolino ma przyjechać do Polski na testy w przyszły poniedziałek. Kolejarze wciąż nie mają wszystkich gwarancji potrzebnych do sfinansowania inwestycji. PKP Intercity musiało ponownie rozpisać przetarg na udzielenie takich gwarancji.