• Informacje na temat:

  pep

Artykuły na temat: pep
 • Jak zapobiec wypaleniu?

  ...obowiązków. Warto też ulepszać swoją własną organizację, rozsądniej podchodzić do zadań. Grunt to nie dopuścić do frustracji". Katarzyna Faczyńska, która wprowadza w firmach Personal Efficiency Program PEP ? zauważa, że program ten, nie tylko podnosi poziom wydajności pracy oraz osobistej efektywności, ale też przeciwdziała frustracji zawodowej. "To dlatego, że zasady PEP ? rozwijają umiejętność...

 • OPTeam, notowana na GPW spółka z sektora IT, podpisała umowę kupna 50 proc. akcji Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności (PeP) od Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych (PWPW). Jednocześnie OPTeam zawarł przedwstępną umowę sprzedaży akcji PeP na rzecz funduszu Innova, pozyskując tym samym dodatkowy kapitał w wysokości 37,5 mln zł.

 • Emilewicz: Efektem dyskusji o PEP powinna być lokalizacja elektrowni atomowej

  - Dyskusja o projekcie polityki energetycznej (PEP) ma się zakończyć do 15 stycznia, jednym z jej efektów powinno być wskazanie lokalizacji elektrowni atomowej - powiedziała w poniedziałek minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

 • PEP: Resort gospodarki przedstawił projekt polityki energetycznej do 2050 r.

  Ministerstwo Gospodarki opublikowało projekt Polityki Energetycznej Polski (PEP) do 2050 r. Polska ma postawić na energie atomową, ale nadal będziemy bazować na węglu.

 • PGE chce Polenergii. Kulczyk Investments nie odpowie!

  Kulczyk Investments nie odpowie na ogłoszone kilka dni temu przez PGE wezwanie do sprzedaży akcji Polenergii, ponieważ traktuje tę spółkę jako inwestycję długoterminową - poinformował Kulczyk Investments w komunikacie prasowym. PGE wezwał do sprzedaży 45.443.547 akcji Polenergii, stanowiących 100 proc. kapitału i głosów na WZ, po 16,29 zł za papier.

 • Projekt PEP 2040 r.: Nowe kopalnie węgla, atom, inteligentne sieci

  Budowę nowych obszarów wydobycia węgla kamiennego, zaspokajanie wzrostu zużycia energii ze źródeł innych niż konwencjonalne, atom od 2033 r., rozwój rynków energii i wzmacnianie pozycji konsumenta zakłada projekt polityki energetycznej do 2040 r.

 • Eksperci - program atomowy z PEP 2040 zbyt ambitny

  Zapisany w Polityce Energetycznej Polski 2040 program budowy elektrowni atomowej, to największy program atomowy po chińskim i indyjskim. Jest ambitny, lecz gdyby nie udało się go zrealizować, zakładany miks energetyczny się rozsypie - ocenił w wczoraj prezes Instytutu Jagiellońskiego Marcin Roszkowski.

 • Rośnie duży gracz na rynku płatności

  Spółka Polskie ePłatności (PeP) sfinalizowała transakcję nabycia spółki PayUp należącej do EuroCash. Dzięki temu jej sieć terminali płatniczych zwiększy się do blisko 100 tys.

 • OPTeam, notowana na GPW spółka z sektora IT, oraz Innova Investments LLC podpisały porozumienie w sprawie współpracy przy zakupie akcji Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności (PeP). Dzięki transakcji, OPTeam może przejąć kontrolę nad jednym z liderów polskiego rynku e-płatności i skokowo zwiększyć skalę swojego biznesu.

 • Raport bieżący nr 4/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd OPTeam S.A. (Spółka, Emitent) jako akcjonariusz spółki Centrum...