• Informacje na temat:

  perspektywy 2014 ranking

Artykuły na temat: perspektywy 2014 ranking
 • ​Szkoła Rydzyka to fenomen. Absolwenci bez problemu znajdują zatrudnienie

  ...uzupełniające magisterskie - mówi socjolog dr Mikołaj Jasiński, który na zlecenie resortu nauki i szkolnictwa wyższego zebrał i opracował dane o 130 tys. absolwentów studiów magisterskich z 2014 r. - Średni(...), które ją ukończyły. Z 89 absolwentów, którzy ukończyli szkołę w 2014 r., tylko jeden był zarejestrowany jako bezrobotny. Pracę znalazło 98,8 procent z nich" - można też przeczytać na stronie Wojewódzkiego...

 • Synektik - wiodący dostawca innowacyjnych produktów, usług oraz rozwiązań IT dla diagnostyki obrazowej i medycyny nuklearnej - w 2014 roku narastająco osiągnął skonsolidowane przychody ze sprzedaży w wysokości 78,7 mln zł, natomiast zysk netto wyniósł 3,6 mln zł.

 • Raport IPO: Dramatyczny spadek GPW

  Perspektywy rynku IPO w Europie wyglądają obiecująco. Niestety warszawski parkiet nadal drastycznie spada w rankingach. Zdaniem analityków, nadal nad naszym rynkiem są problemy związane z podatkiem od transakcji i przyszłością OFE.

 • Zarząd Black Point S.A. (dalej: Spółka), tworzącej wraz z jednostkami zależnymi Grupę Kapitałową Black Point, przestrzega zasad przekazywania rzetelnych...

 • W marcu OFE straciły średnio -4,7%.

  Po lutowych spadkach marzec nie przyniósł wyczekiwanej poprawy nastrojów inwestorów. Indeks MSCI World, odzwierciedlający koniunkturę na parkietach w kilkudziesięciu krajach o różnym poziomie rozwoju, tracił już drugi miesiąc z rzędu (jego wartość spadła o ok. -2,4%).

 • Branżę budowlaną czekają duże wyzwania związane z kumulacją prac w nadchodzących latach

  Opóźnienie w realizacji kluczowych projektów infrastrukturalnych wpłynęło na wyniki spółek budowlanych w 2016 roku i będzie mieć wpływ na ich działalność w nadchodzących latach.

 • MEC: 23 proc. klientów płatnej telewizji rozważa rezygnację

  23 proc. klientów płatnej telewizji rozważa rezygnację z usług płatnej telewizji ("cord-cutting") - wynika z badania "Projekt Cyfrowizja III" agencji mediowej MEC.

 • Organizacja RECMA jak co roku zbadała obroty największych grup komunikacyjnych na świecie, stawiając sobie za cel wskazanie najbardziej konkurencyjnych podmiotów. Na potrzeby przygotowanego raportu poddano analizie niemal 700 agencji mediowych.

 • Polska branża spożywcza to potęga w Europie Centralnej

  Polska wypada imponująco na tle innych państw regionu, co świadczy o sile i pozycji krajowej branży spożywczej w tej części Europy - wynika z przygotowanego przez serwis PortalSpozywczy.pl oraz Bisnode "Rankingu 800 największych firm spożywczych Europy Centralnej", pierwszego tego typu zestawienia w historii branży.

 • - Podchodzimy do składania ofert bardzo selektywnie. Uwzględniamy ryzyka, a także to, czy dysponujemy odpowiednim potencjałem - podkreśla Krzysztof Andrulewicz, prezes Skanska w Polsce, w rozmowie z Tomaszem Elżbieciakiem.