• Informacje na temat:

  pgnig akcje

Artykuły na temat: pgnig akcje
 • Ile mógłby zarobić prezes giganta powstałego w wyniku połączenia Orlenu, PGNiG i Lotosu?

  Coraz częściej mówi się o możliwej fuzji PKN Orlen, PGNiG oraz Lotosu. Postanowiliśmy skoncentrować się na tym jakie wynagrodzenie, zgodnie z warunkami rynkowymi, mógłby otrzymać prezes takiej spółki.

 • DM BDM w raporcie z 3 września rozpoczął wydawanie rekomendacji dla PGNiG od zalecenia "sprzedaj", wyceniając akcje spółki na 5,54 zł.

 • Chęć dobrowolnego odejścia z PGNiG zgłosiło około 1000 pracowników

  ...- Docelowo liczba spółek w grupie kapitałowej PGNiG ma spaść do 14 z 53 teraz, a z programu dobrowolnych odejść skorzysta od stycznia około 900 osób - poinformowała na konferencji prasowej prezes PGNiG Grażyna Piotrowska-Oliwa. PGNiG ogłosił strategię do 2014 r.

 • Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo rozpoczęło współpracę z ukraińską spółką ERU TRADING w zakresie dostaw gazu ziemnego na Ukrainę. Finalnymi odbiorcami gazu ziemnego są odbiorcy przemysłowi na rynku ukraińskim.

 • Koniec płacowego eldorado w spółkach Skarbu Państwa

  Niższe pensje prezesów, mniejsze odprawy i zakaz konkurencji - państwowe firmy wprowadzają nową ustawę kominową. Na pierwszy ogień poszedł PGNiG.

 • Zysk PGNiG spadł do 390 mln zł, konsensus zakładał 920 mln zł

  Skonsolidowany zysk netto PGNiG w czwartym kwartale 2018 roku spadł do 390 mln zł z 460 mln zł przed rokiem - wynika ze wstępnych, szacunkowych danych spółki. Konsensus PAP Biznes składający się z 7 prognoz zakładał zysk netto w wysokości 920 mln zł. Wpływ na wyniki miały głównie, wzrost wolumenu sprzedaży ropy naftowej i wyższe jej ceny o 10 proc. oraz wyższe ceny gazu na TGE wyższe o 27 proc.

 • W PKP Cargo funkcjonuje rekordowa liczba 283 związków

  ..., a szczególnie pojmowana "bezkompromisowość" zbyt często uniemożliwia rozsądny dialog. - Nielegalne spory zbiorowe, akcje protestacyjne i bezprawne strajki z udziałem mediów to sposób zdobywania popularności(...), w której podobny układ znakomicie funkcjonuje. PGNiG Obecni podczas debaty Andrzej Węglarz, Przewodniczący Zarządu Związku Pracodawców Przemysłu Hutniczego oraz Andrzej Wyrzykowski, przedstawiciel...

 • Radosław Bartosik odwołany z funkcji wiceprezesa PGNiG ds. operacyjnych

  Rada nadzorcza PGNiG odwołała Radosława Bartosika z funkcji wiceprezesa ds. operacyjnych - poinformowała w środę w komunikacie spółka.

 • ...obligacjach największych banków, takich jak PKO i BZ WBK, czy takich firm jak PKN Orlen, PGNiG, czy PGE nie należy spodziewać się odsetek wyższych niż 3,5-4,5 proc., a więc porównywalnych z oprocentowaniem...

 • PGNiG planuje kolejne przejęcia za granicą. Spółka poszukuje doradcy przy realizacji zagranicznych transakcji typu M&A.