• Informacje na temat:

  pharmena

Artykuły na temat: pharmena
 • Pharmena SA - notowana na NewConnect spółka biotechnologiczna, opublikowała strategię wprowadzenia do sprzedaży w Polsce i Europie suplementów diety opartych o cząsteczkę 1-MNA. W najbliższym roku na rynek ma trafić osiem innowacyjnych produktów w ramach marki parasolowej MENAVITIN.

 • Pharmena SA - notowana na NewConnect spółka biotechnologiczna - przedłużyła z dotychczasowym partnerem wyłączną dystrybucję dermokosmetyków w krajach Azji na kolejny rok. Zakładana minimalna wartość zamówień na 2018 r. wynosi ok. 3,4 mln zł (850 tys. euro). Umowa handlowa ma charakter rozwojowy i będzie miała znaczący wpływ na zwiększenie przychodów ze sprzedaży w przyszłych okresach.

 • Pharmena SA - notowana na NewConnect spółka biotechnologiczna - dostała od brytyjskiej Agencji ds. Standardów Żywności (FSA) informację dotyczącą rejestracji innowacyjnego suplementu diety stosowanego w profilaktyce miażdżycy i zawierającego opatentowaną prawie na całym świecie cząsteczkę 1-MNA. Komitet nie miał uwag w stosunku do ostatnich uzupełnień wniosku, poprosił jedynie o ostateczne

 • Pharmena - biotechnologiczna spółka notowana na NewConnect - opublikowała wyniki finansowe za 2017 r. W całym roku jednostkowe przychody ze sprzedaży wyniosły 13,5 mln zł. Pharmena w tym czasie wprowadziła kilkanaście nowości produktowych z zakresu dermokosmetyków oraz podpisała nowe istotne umowy eksportowe

 • Pharmena S.A. - notowana na NewConnect spółka biotechnologiczna, opublikowała dziś Prospekt Emisyjny w związku z ofertą publiczną akcji serii E przeprowadzoną w ramach subskrypcji zamkniętej, z zachowaniem przez dotychczasowych akcjonariuszy prawa poboru akcji nowej emisji.

 • Pharmena S.A. - notowana na NewConnect spółka biotechnologiczna za trzy kwartały 2017 roku osiągnęła 9,8 mln zł jednostkowych przychodów ze sprzedaży, przy zysku EBITDA i netto na poziomach odpowiednio 645 tys. zł i 64 tys. zł.

 • Pharmena ma zgodę na wprowadzenie 1-MNA

  Pharmena ma zgodę na wprowadzenie na rynek 1-MNA jako składnika nowej żywności i rozpoczyna przygotowania do produkcji innowacyjnego suplementu diety.

 • Pharmena S.A. - notowana na NewConnect spółka biotechnologiczna osiągnęła w drugim kwartale 2016 r. 4,4 mln zł jednostkowych przychodów ze sprzedaży, co stanowi wzrost o 9 proc. w ujęciu rocznym. Spółka wypracowała w tym samym okresie 0,52 mln zł jednostkowego zysku operacyjnego, osiągając wzrost na poziomie 34 proc. r/r i 0,43 mln zł jednostkowego zysku netto (wzrost o 72 proc. r/r).

 • Zarząd PHARMENA S.A. informuje, iż zgodnie z komunikatem z 26 września 2014 r. spółka PHARMENA S.A. została po raz kolejny zakwalifikowana do segmentu...