• Informacje na temat:

  piaseczno inwestycje

Artykuły na temat: piaseczno inwestycje
 • Hindusi dadzą nam pracę

  Opłacało się jechać do Indii. Najbardziej prezydentowi Wrocławia, który wyprzedził PAIIZ i teraz zbiera plony. Inwestycje Firmy z Indii mają zatrudnić w naszym kraju 4,7 tys. osób.

 • Fundusz Mieszkań na Wynajem: 122 mieszkania w Piasecznie

  Młodzi ludzie wykazują duże zainteresowanie Funduszem Mieszkań na Wynajem. Od 14 lipca dostępne są mieszkania w podwarszawskim Piasecznie. Najmniejszy lokal będzie można wynająć za niewiele ponad 1 tys. złotych.

 • Automatyzacja przyspieszy po wyjeździe Ukraińców? Eksperci o zmianach na rynku pracy

  .... Ona mogłaby się zwrócić pewnie w dłuższej perspektywie, nawet dwudziestoletniej. Jednak zasadniczy problem polega na tym, że większość polskich przedsiębiorców wstrzymuje w dużej mierze inwestycje(...) inwestycje były nietrafione, a procesy inwestycyjne źle zrealizowane. Dotyczy to m.in. Huty Katowice czy Zakładów Kineskopowych Unitra-Polkolor w Piasecznie, które ostatecznie zbankrutowały.   - Dobrze...

 • Inwazja Biedronek w Polsce odwołana. Przez zbyt duże inwestycje

  Największa sieć dyskontów w naszym kraju spuszcza z tonu. Choć jeszcze w 2014 r. zapowiadała otwieranie 250-300 sklepów rocznie, to w tym nie zrealizuje nawet połowy planu. Sieć ma problemy z nasycaniem się rynku.

 • Zarząd Lokaty Budowlane SA ("Emitent", „Spółka”) informuje, iż Spółka zależna Emitenta, Lokaty Budowlane Chłodna Sp. z o.o. zawarła z Bankiem Spółdzielczym...

 • Setanta S.A., Spółka notowana na Głównym Rynku GPW w Warszawie, będąca Grupą Kapitałową (Jednostką Inwestycyjną) skoncentrowaną na trzech obszarach: projektach globalnych, projektach lokalnych oraz nieruchomościach, poinformowała o otrzymaniu przez jej spółkę zależną - Piaseczno Park Sp. z o.o. decyzji w sprawie zatwierdzenia projektu budowlanego oraz udzielenia pozwolenia na budowę i rozbiórkę.

 • Setanta ASI, spółka notowana na Głównym Rynku GPW w Warszawie, będąca Grupą Kapitałową (Jednostką Inwestycyjną) skoncentrowaną na trzech obszarach: projektach globalnych, projektach lokalnych oraz nieruchomościach, liczy na osiągnięcie ponadprzeciętnych stóp zwrotu z inwestycji w projekty mające realizować sprzedaż na rynkach zagranicznych. W portfelu inwestycyjnym Emitenta znajdują się obecnie cztery takie spółki, które posiadają bardzo duży potencjał wzrostowy.

 • Po Poznaniu i Piasecznie pod Warszawą przyszedł czas na kolejne mieszkania na wynajem od państwa - w Gdańsku. Pod koniec października Fundusz Mieszkań na Wynajem zaprezentował ofertę 69 mieszkań na osiedlu Browar Gdański, przy ul. Kilińskiego. Do końca listopada klientom zostaną udostępnione kolejne mieszkania w tej lokalizacji.

 • Zarząd Lokaty Budowlane SA ("Emitent", „Spółka”) w nawiązaniu do RB 16/2015 z dnia 20 lipca br. informuje o zawarciu aneksu kredytu hipotecznego z Bankiem...

 • 2 tys. osób chciałoby wynająć mieszkanie od Funduszu Mieszkań na Wynajem

  Dotąd ok. 2 tys. osób złożyło wniosek o wynajem mieszkań w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem - poinformował PAP prezes zarządu BGK Nieruchomości Ryszard Słowiński. Fundusz Mieszkań na Wynajem zamknął 2015 r. liczbą 2,4 tys. zakontraktowanych lokali.