• Informacje na temat:

  piaseczno nowe inwestycje

Artykuły na temat: piaseczno nowe inwestycje
 • Automatyzacja przyspieszy po wyjeździe Ukraińców? Eksperci o zmianach na rynku pracy

  ...projekt został zatwierdzony w grudniu 2018 roku przez rząd Angeli Merkel. Przewiduje on wprowadzenie ułatwień związanych z zatrudnieniem pracowników spoza Unii Europejskiej. Nowe przepisy mają wejść(...), np. spożywczym, a także w transporcie, o czym informuje Jeremi Mordasewicz. Ekspert Konfederacji Lewiatan wskazuje, że sporo przyjezdnych wykonuje prace fizyczne lub usługi sezonowe. Ich wyjazd nie...

 • Inwazja Biedronek w Polsce odwołana. Przez zbyt duże inwestycje

  Największa sieć dyskontów w naszym kraju spuszcza z tonu. Choć jeszcze w 2014 r. zapowiadała otwieranie 250-300 sklepów rocznie, to w tym nie zrealizuje nawet połowy planu. Sieć ma problemy z nasycaniem się rynku.

 • Zarząd MODE S.A. z siedzibą w Straszynie ("Emitent", "Spółka") w nawiązaniu do komunikatu EBI o nr 9/2018 z dnia 29 czerwca 2018 r. przedstawia poniżej...

 • Po Poznaniu i Piasecznie pod Warszawą przyszedł czas na kolejne mieszkania na wynajem od państwa - w Gdańsku. Pod koniec października Fundusz Mieszkań na Wynajem zaprezentował ofertę 69 mieszkań na osiedlu Browar Gdański, przy ul. Kilińskiego. Do końca listopada klientom zostaną udostępnione kolejne mieszkania w tej lokalizacji.

 • Miliardy na kolej. Warszawa dogaduje się z PKP

  5 listopada br. przedstawiciele Urzędu m.st. Warszawa, PKP SA i PKP PLK podpisali list inwestycyjny w sprawie przebudowy Warszawskiego Węzła Kolejowego. Do 2022 r. na transport w aglomeracji warszawskiej wydanych zostanie w sumie 25 mld zł. Powstanie sześć nowych przystanków.

 • 2 tys. osób chciałoby wynająć mieszkanie od Funduszu Mieszkań na Wynajem

  Dotąd ok. 2 tys. osób złożyło wniosek o wynajem mieszkań w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem - poinformował PAP prezes zarządu BGK Nieruchomości Ryszard Słowiński. Fundusz Mieszkań na Wynajem zamknął 2015 r. liczbą 2,4 tys. zakontraktowanych lokali.

 • Kim są najemcy państwowych mieszkań na wynajem?

  Fundusz Mieszkań na Wynajem, powołany do tego, by udostępnić najemcom tysiące tanich czynszówek od państwa, wchodzi do kolejnych lokalizacji - chodzi o budynek przy ulicy Samochodowej 2 na Mokotowie. Mieszkania mają być tam gotowe na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2017 r.

 • Na zlokalizowanie biznesu w prężnie rozwijających się strefach wokół największych miast w Polsce decyduje się coraz więcej firm i przedsiębiorstw. Potrzebują dostępu do niezawodnego, szerokopasmowego Internetu bądź usług transmisji danych. ATM SA wychodzi naprzeciw tym potrzebom, stawiając na rozwój i dalszą rozbudowę ogólnopolskiej sieci światłowodowej ATMAN i umożliwiając korzystanie ze swoich usług także tym klientom, którzy swoje siedziby mają na peryferiach miast, gdzie dominuje przemysł...

 • Raport bieżący nr 7/2018 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd ZPC Otmuchów S.A. (Emitent, Spółka)...

 • MdM: Będzie dużo więcej mieszkań z dopłatami w Warszawie

  O ponad 7 proc., do 6583,14 zł, wzrośnie od 1 października br. w Warszawie limit cenowy kwalifikujący mieszkania do rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. To oznacza spory wzrost dostępności dopłat. Poza dzielnicami leżącymi wzdłuż linii metra, znalezienie mieszkania w MdM w stolicy nie powinno już sprawiać większego problemu.