• Informacje na temat:

  pieniądze na start up

Artykuły na temat: pieniądze na start up
 • By uniknąć takiej sytuacji, warto już od narodzin maluszka gromadzić fundusze, które za kilkanaście lat będziecie mogli przeznaczyć na jego edukację lub start w dorosłe życie. Jak najlepiej oszczędzać? Jest kilka możliwości. Jedna z nich to ubezpieczenia posagowe, dostępne w towarzystwach ubezpieczeniowych. Polegają one na gromadzeniu przez ileś lat kapitału finansowego, który...

 • Pieniądze na start - teraz Unia Europejska chce wspierać "kulturę innowacji" w biznesie

  Dokładnie 1218 osób bez pracy (w tym prawie 400 długotrwale bezrobotnych) założyło własne firmy dzięki wsparciu tylko jednego unijnego programu realizowanego w Opolu. W tym i wielu innych przypadkach unijne pieniądze na start własnego biznesu spełniły już swoje zadanie.

 • Pieniądze na wkład własny przy kupnie mieszkania czy kieszonkowe na zagraniczny staż ułatwią życie nie tylko dziecku, ale także jego opiekunom. Dla wielu(...) z myślą o dzieciach (np. Dobry Start, Junior, Pewny Start Dziecka). Nie trzeba jednak ograniczać pola wyboru tylko do takich produktów, bo w gruncie rzeczy nie różnią się niemal niczym od wersji dla...

 • Świadczenie "Dobry start" wpływa na konta rodziców. W miesiąc po uruchomieniu programu samorządy informują o pierwszych wypłatach.

 • To szansa dla dłużnika na nowy start.

 • Brak zysków mimo lat działalności. Brak wpływu na coś, co można górnolotnie nazwać rozwojem społecznym oraz wirtualne wyceny. Taki jest ten biznes.

 • Pracuje dla pieniędzy, mniej dla doświadczenia. Student w Polsce zarabia 1,8 tys. złotych

  Zmienia się model pracy studenta. Dziś młodzi ludzie wybierają proste zajęcia i szybkie pieniądze zamiast staży i startu w korporacyjną karierę - tak mówią wyniki najnowszego badania "Student w pracy 2016". To ważny sygnał dla przedsiębiorców skarżących się na brak rąk do pracy.

 • Pracownicze Programy Kapitałowe na start

  Od początku 2019 r. program ma obowiązywać przedsiębiorstwa zatrudniające powyżej 250 osób, a małe firmy i jednostki sektora finansów publicznych dopiero od połowy 2020 r. Rząd obiecuje emerytury wyższe średnio o 1000 złotych lub blisko 3000 złotych. Niestety nikt nam nie zagwarantuje, że jakiś czas kolejny rząd zabierze nam te pieniądze.

 • Nie należymy do najzamożniejszych, ale chcielibyśmy zapewnić naszemu synowi łatwiejszy start w dorosłe życie. Słyszeliśmy o polisie posagowej. Na czym polega to ubezpieczenie i co daje dziecku? Julia z Gniezna.

 • Globalne fundusze zainwestują w polskie start-upy

  Fundusz Witelo, miliony złotych, globalni gracze Venture Capital, wsparcie NCBR-u i PZU - to strategia wsparcia polskich start-upów na najbliższe lata, nad którą patronat wzięły ministerstwa rozwoju i nauki.