• Informacje na temat:

  pieniądze na start up

Artykuły na temat: pieniądze na start up
 • By uniknąć takiej sytuacji, warto już od narodzin maluszka gromadzić fundusze, które za kilkanaście lat będziecie mogli przeznaczyć na jego edukację lub start w dorosłe życie. Jak najlepiej oszczędzać? Jest kilka możliwości. Jedna z nich to ubezpieczenia posagowe, dostępne w towarzystwach ubezpieczeniowych. Polegają one na gromadzeniu przez ileś lat kapitału finansowego, który...

 • Pieniądze na start - teraz Unia Europejska chce wspierać "kulturę innowacji" w biznesie

  Dokładnie 1218 osób bez pracy (w tym prawie 400 długotrwale bezrobotnych) założyło własne firmy dzięki wsparciu tylko jednego unijnego programu realizowanego w Opolu. W tym i wielu innych przypadkach unijne pieniądze na start własnego biznesu spełniły już swoje zadanie.

 • Pieniądze na wkład własny przy kupnie mieszkania czy kieszonkowe na zagraniczny staż ułatwią życie nie tylko dziecku, ale także jego opiekunom. Dla wielu(...) z myślą o dzieciach (np. Dobry Start, Junior, Pewny Start Dziecka). Nie trzeba jednak ograniczać pola wyboru tylko do takich produktów, bo w gruncie rzeczy nie różnią się niemal niczym od wersji dla...

 • Świadczenie "Dobry start" wpływa na konta rodziców. W miesiąc po uruchomieniu programu samorządy informują o pierwszych wypłatach.

 • To szansa dla dłużnika na nowy start.

 • Brak zysków mimo lat działalności. Brak wpływu na coś, co można górnolotnie nazwać rozwojem społecznym oraz wirtualne wyceny. Taki jest ten biznes.

 • Pracuje dla pieniędzy, mniej dla doświadczenia. Student w Polsce zarabia 1,8 tys. złotych

  Zmienia się model pracy studenta. Dziś młodzi ludzie wybierają proste zajęcia i szybkie pieniądze zamiast staży i startu w korporacyjną karierę - tak mówią wyniki najnowszego badania "Student w pracy 2016". To ważny sygnał dla przedsiębiorców skarżących się na brak rąk do pracy.

 • Start-upy: Sposób na życie

  Headhunterzy i działy HR dużych firm od miesięcy donoszą o tym, że w Polsce mamy już do czynienia z rynkiem pracownika. Ogłoszenia z widełkami płacowymi, pakiet zdrowotny, benefity czy atrakcje typu "owocowa środa" to już standard, którym duże korporacje kuszą pracowników. Okazuje się jednak, że coraz bardziej popularne wśród kandydatów są nie wielkie firmy, ale start-upy. Dlaczego?

 • Nowelizacja Karty nauczyciela. Zasadnicza pensja wychowawcy wzrośnie

  W Karcie nauczyciela wszyscy wychowawcy mają mieć zagwarantowane 400 zł dodatku. Pieniądze za wyróżniającą pracę otrzyma jednak 50 proc. uprawnionych nauczycieli.

 • Pracownicze Programy Kapitałowe na start

  Od początku 2019 r. program ma obowiązywać przedsiębiorstwa zatrudniające powyżej 250 osób, a małe firmy i jednostki sektora finansów publicznych dopiero od połowy 2020 r. Rząd obiecuje emerytury wyższe średnio o 1000 złotych lub blisko 3000 złotych. Niestety nikt nam nie zagwarantuje, że jakiś czas kolejny rząd zabierze nam te pieniądze.