• Informacje na temat:

  pko 24 bankowosc elektroniczna

Artykuły na temat: pko 24 bankowosc elektroniczna
 • Bankowa batalia o kadry technologiczne: Superspecjaliści za megapieniądze

  Ile zarabia elita specjalistów IT Z udostępnionych danych firmy rekrutacyjnej HRK wynika m.in., że specjalista Big Data w Polsce zarabia miesięcznie 24 000 zł netto miesięcznie, a pracując zdalnie(...) - kolejna fuzja Banku Millennium i Euro Banku również może spowodować likwidację dublujących się i niepotrzebnych etatów. Restrukturyzację prowadzą też największe instytucje sektora, czyli PKO Bank...

 • 1 kwietnia rusza program Rodzina 500 plus. Wnioski będzie można składać m.in. przez serwisy bankowości internetowej PKO Banku Polskiego. W wyniku porozumienia podpisanego z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej każdy posiadacz konta osobistego w PKO Banku Polskim, korzystając z internetowego serwisu transakcyjnego do konta, może złożyć wniosek nie czekając w kolejce i nie wychodząc

 • Przez ostatnich 10 lat polska bankowość przeszła rewolucyjne zmiany. Rewolucji było co najmniej kilka i spowodowały one, że polskie banki należą do najbardziej nowoczesnych w całej Europie. Na pozycję lidera tych zmian wyszedł obchodzący 100-lecie istnienia PKO Bank Polski. Początki, gdy zaczynała się transformacja, były bardzo trudne.

 • Problem w bankach przez 500 plus

  Od godziny 11.37 klienci mBanku mieli kłopoty z logowaniem się do systemu, przelewami. Wielu klientów zgłaszało awarię całego systemu elektronicznego tej instytucji. Podobnie działo się w innych bankach - dużo wniosków o 500 plus zawieszało bankowość elektroniczną.

 • Ślepa uliczka czy świetlana przyszłość?

  Sześć lat temu w Warszawie uruchomiony został pierwszy bankomat biometryczny. Ówczesny pionier - Bank Polskiej Spółdzielczości - niedawno podjął decyzję o rezygnacji z tej formy uwierzytelniania. Na miejsce zwolnione przez spółdzielców wchodzi tymczasem PKO Bank Polski, który zapowiedział wdrażanie w przyszłym roku biometrycznej autentykacji w swoich placówkach. Czy biometria ma szansę na wyjście

 • Pierwszym bankiem, który uruchomił wirtualny oddział i zaoferował w nim swoje usługi był Pekao. Telepekao 24 w internecie od zwykłej placówki różniło sie tym, że klient niezależnie od pory dnia, 365 dni w roku, nie ruszając się z własnego mieszkania, czy przebywając w zupełnie innym zakątku świata mógł w każdej chwili skorzystać z elektronicznych usług swojego banku.

 • Z miesiąca na miesiąc przybywa u nas posiadaczy elektronicznych kont bankowych. Na razie w dziedzinie bankowości indywidualnej nie wymyślono lepszej oferty. Na naszym rynku najlepsze warunki dają klientom Volkswagen Bank direct, Inteligo i mBank.

 • Kredyt w 15 minut

  Nie każdego stać na zakup wymarzonego przedmiotu za zaoszczędzone pieniądze. Niektórzy wolą nawet zakupy na kredyt, gdyż wtedy mogą zrealizować swoje potrzeby, nie naruszając swojego budżetu, choć w ostatecznym rachunku zapłacą więcej niż kupując za gotówkę. Banki prześcigają się w reklamowaniu swoich produktów kredytowych. W niniejszym tekście przyjrzymy się bliżej kredytom dostępnym online.

 • Konto osobiste mają w ofercie wszystkie krajowe banki, począwszy od tych najmniejszych - banków spółdzielczych, do najbardziej uniwersalnych gigantów, takich jak PKO BP, Pekao, Powszechny Bank Kredytowy czy Kredyt Bank.

 • Raport bieżący nr 39/2005 Podstawa prawna § 5 ust. 1 pkt 26 RO - powołanie osoby zarządzającej lub nadzorującej emitenta Zarząd Powszechnej Kasy Oszczędności...