• Informacje na temat:

  pko 24 bankowość internetowa

Artykuły na temat: pko 24 bankowość internetowa
 • Premium Banking - ile musisz zarabiać, żeby zostać wyjątkowym klientem banku?

  Oferta przygotowana wyłącznie dla wybranych? Za VIP-obsługę trzeba dodatkowo zapłacić, i to niemało.

 • 1 kwietnia rusza program Rodzina 500 plus. Wnioski będzie można składać m.in. przez serwisy bankowości internetowej PKO Banku Polskiego. W wyniku porozumienia podpisanego z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej każdy posiadacz konta osobistego w PKO Banku Polskim, korzystając z internetowego serwisu transakcyjnego do konta, może złożyć wniosek nie czekając w kolejce i nie wychodząc

 • Przez ostatnich 10 lat polska bankowość przeszła rewolucyjne zmiany. Rewolucji było co najmniej kilka i spowodowały one, że polskie banki należą do najbardziej nowoczesnych w całej Europie. Na pozycję lidera tych zmian wyszedł obchodzący 100-lecie istnienia PKO Bank Polski. Początki, gdy zaczynała się transformacja, były bardzo trudne.

 • Przez bankową aplikację kupisz bilet i walutę

  Coraz więcej klientów korzysta z banków poprzez aplikacje mobilne, które oprócz typowych usług finansowych udostępniają dodatkowe funkcje jak zakup biletów miejskich czy płatności za parking. W tym tygodniu zmiany w swoich aplikacjach wprowadziły Raiffesien Polbank i PKO Bank Polski.

 • Płacisz kartą za granicą? Lepiej uważaj!

  Jeśli wybierasz się na urlop za granicę i będziesz korzystał tam z karty bankowej, to lepiej wcześniej sprawdź jakie prowizje stosuje bank za przeliczanie transakcji na złote. Te sięgają nawet 6 proc! Ale równie ważne jest to, że da się ich uniknąć lub przynajmniej ograniczyć, bez konieczności zabierania gotówki na cały wyjazd.

 • Kiedyś wojny toczono o krainy, poddanych, ziemię pod uprawy, potem o zasoby naturalne. Dziś - o informacje. Coraz bardziej kluczowa staje się wobec tego rola cyberbezpieczeństwa.

 • Kredyt w 15 minut

  Nie każdego stać na zakup wymarzonego przedmiotu za zaoszczędzone pieniądze. Niektórzy wolą nawet zakupy na kredyt, gdyż wtedy mogą zrealizować swoje potrzeby, nie naruszając swojego budżetu, choć w ostatecznym rachunku zapłacą więcej niż kupując za gotówkę. Banki prześcigają się w reklamowaniu swoich produktów kredytowych. W niniejszym tekście przyjrzymy się bliżej kredytom dostępnym online.

 • Konto osobiste mają w ofercie wszystkie krajowe banki, począwszy od tych najmniejszych - banków spółdzielczych, do najbardziej uniwersalnych gigantów, takich jak PKO BP, Pekao, Powszechny Bank Kredytowy czy Kredyt Bank.

 • W 2003 roku według wstępnych danych PKO Bank Polski osiągnął zysk brutto i netto w wysokości odpowiednio 1.633 mln zł oraz 1.226 mln zł. W porównaniu do 2002 roku zysk brutto był wyższy o 204 mln zł (+14,3%), a netto o 175 mln zł (+16,6%).

 • Awarii w PKO BP ciąg dalszy. Słuchacze RMF FM alarmują: Nie możemy wypłacić pieniędzy!

  PKO BP wciąż nie udało się usunąć awarii, przez którą klienci banku mają problemy z wypłaceniem gotówki z bankomatów i płaceniem kartami w sklepach. Rzeczniczka banku, z którą reporter RMF FM rozmawiał ponownie przed 15:00, nie potrafiła powiedzieć, jak długo jeszcze potrwa awaria.