• Informacje na temat:

  pko bp opłaty za wypłaty z bankomatu

Artykuły na temat: pko bp opłaty za wypłaty z bankomatu
 • Jest prosty sposób na to, by uniknąć prowizji za korzystanie z bankomatu. Możemy skorzystać z systemu cash back, czyli wypłat gotówki przy okazji robienia zakupów w sklepie.

 • Wypłaty z bankomatów są coraz droższe

  mBank poinformował właśnie, że od lutego przyszłego roku wprowadzi opłaty za korzystanie z bezpłatnych dotychczas sieci bankomatów. To już kolejna instytucja, która podwyższa prowizje za tego typu usługi. Podpowiadamy co zrobić, aby uniknąć prowizji i kolejek przy bankomatach w czasie przedświątecznej gorączki zakupów.

 • W większości banków za wypłatę gotówki z bankomatu za granicą trzeba zapłacić. Prowizja może być naliczana jako procent od wypłacanej kwot lub jako opłata stała.

 • BLIK: Sposób na uniknięcie opłat za wypłaty z obcych bankomatów

  Jeśli jesteś klientem jednej z sześciu instytucji - Alior Banku, BZ WBK, mBanku, ING BŚ, Orange Finanse lub Millennium - powinieneś zainteresować się usługą o nazwie BLIK. Banki te pozwalają bowiem za darmo wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów akceptujących tę technologię. Wśród nich są m.in. bardzo popularne bankomaty Euronetu. To szczególnie istotne dla części klientów BZ WBK i Millennium, którzy korzystając z nich za pomocą karty ponoszą opłatę, a wypłacając BLIKIEM już nie.

 • Każdy, kto ma konto, kartę do bankomatu, czy chce wziąć kredyt, odczuje na własnej skórze, jak banki próbują zwiększyć swoje zyski...

 • Credit Agicole - kolejny bank, który podnosi w Polsce opłaty

  Rząd wprowadza podatek bankowy, a kolejny zagraniczny bank podnosi opłaty klientom. Tym razem robi to francuski Credit Agicole. Podnosi marże kredytowe z maksymalnie 2,5 procent do co najmniej 3 procent.

 • ...6 zł, lub 12 zł). • Wzrosną też opłaty za wypłaty z obcych ban- komatów z 3 zł do 5 zł. Choć banki twierdzą, że wyższe opłaty nie są związane z nowym podatkiem bankowym, to faktem jest, że wiele usług podrożało lub niebawem zdrożeje (przykłady w tabelce poniżej...

 • Polak i jego finanse cz. 1.: Na co zwrócić uwagę przy płatnościach kartą za granicą?

  Nikt nie lubi płacić za usługi, do których zdążył się już przyzwyczaić, że są darmowe. Nie lubimy oddawać bankom pieniędzy za prowadzenie konta lub wypłaty z bankomatów. Podczas wyjazdów zagranicznych, na wakacje lub urlop często zapominamy, że korzystanie z kart płatniczych może wiązać się z dodatkowymi opłatami. Zapominamy o prowizji, przewalutowaniu, korzystamy z niewłaściwej karty, co

 • Konta bankowe nie takie darmowe, jak pokazują reklamy. Ile i za co płacimy naprawdę?

  Coraz więcej banków zachęca Polaków do zakładania bezpłatnych kont osobistych, w których klienci nie ponoszą opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy wypłaty z bankomatów. Dane NBP pokazują jednak, że Polacy płacą za swoje konta coraz więcej. Które rachunki są rzeczywiście bezpłatne i jak czytać oferty banków?

 • Firmowe konto za zero to na rynku rzadkość

  Obecnie na rynku konto bez żadnych opłat oferują tylko dwa banki, Idea Bank i Deutsche Bank Polska. Pozostałe każą sobie płacić za rachunek albo przynajmniej pobierają opłaty za dostęp do gotówki.