• Informacje na temat:

  pko sa akcje

Artykuły na temat: pko sa akcje
 • Masz nadwyżki finansowe i zastanawiasz się, czy ich nie zainwestować w akcje? Wybór jest trudny, bo jak początkujący inwestor (czyli osoba kupująca akcje) ma ocenić kilkaset firm notowanych na naszej giełdzie? Bardzo dobrym wyznacznikiem jest dywidenda. To udział w zyskach przedsiębiorstwa, który wypłacany jest jego akcjonariuszom.

 • Zadaniem banków, w tym PKO BP, jest aktywizacja środków do Planu Morawieckiego - PKO BP

  - Zadaniem banków w Polsce, w tym banku PKO BP, jest aktywizacja środków krajowych do wspierania Planu Morawieckiego - powiedział prezes PKO BP Zbigniew Jagiełło. O godz. 15.41 akcje banku zniżkowały na GPW o 1 procent.

 • Instytucją uprawnioną do dystrybucji obligacji skarbowych jest PKO Bank Polski. Papiery dłużne możemy więc kupić w ponad tysiącu placówek...

 • PKO Bank Polski złożył wniosek o upadłość Prokomu

  - PKO Bank Polski złożył wniosek o upadłość Prokomu Investments - poinformował Tomasz Adamski, rzecznik SO w Gdańsku. Wiceprezes spółki Marcin Dukaczewski poinformował z kolei, że Prokom uzgodnił z bankiem wszystkie elementy porozumienia, zgodnie z którym PKO BP wycofa w krótkim czasie wniosek.

 • Zobacz, jak puchną kieszenie szefów wielkich państwowych firm

  Zeszłoroczne wynagrodzenie prezesa Grupy Lotos było prawie cztery razy wyższe niż to z 2009 r. Zarobki szefa PZU wzrosły w tym czasie ponad pięciokrotnie. Podobnie zwiększyło się także honorarium w zarządzie PKO BP.

 • Działający na wniosek PKO BP komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lublinie dokonał zajęcia ruchomości Urususa obciążonych zastawami rejestrowymi.

 • Pracodawcy skrócą dzień pracy!

  ..., Pentacomp, PKN ORLEN, PKO PTE, PwC, Questa, Sygma Bank, Grupa Tauron, Tchibo, Wedel, Wirtualna Polska. W kampanii "Dwie godziny dla Rodziny" uczestniczy również wiele szkół, instytucji społecznych...

 • PKO BP oczekuje "istotnych wpływów" w wyniku nabycia Visa Europe przez Visa Inc.

  PKO BP, jako członek Visa Europe Ltd., spodziewa się "istotnych wpływów" w wyniku zamknięcia transakcji nabycia Visa Europe przez Visa Inc.

 • Płace w 2018 roku będą mocno rosnąć

  ...- Bieżący rok powinien być równie dobry w krajowej gospodarce jak 2017. Wzrost PKB utrzyma się na poziomie 4,6 proc.  - oceniają ekonomiści PKO BP. Dziś GUS podał szybki szacunek dotyczący PKB(...) w relacji do PKB. Druga rzecz to stabilny rynek nieruchomości oraz umiarkowana dynamika kredytów.  W zasadzie nie ma nierównowag, wyjątkiem jest rynek pracy - wylicza Piotr Bujak, główny ekonomista PKO BP...

 • Rząd: Akcje PKO BP wzmocnią Tauron

  Skarb Państwa wniesie do Tauronu 1,01 proc. akcji PKO BP w zamian za nowe akcje spółki - poinformował Tauron w czwartkowym komunikacie.